herec tomáš maštalír

Magazín Šarm priniesol radostnú novinu. Podľa jeho informácií je jeden z najúspešnejších slovenských umelcov, herec Tomáš Maštalír dvojnásobným otcom. 

Tomáš Maštalír je posledné roky doslova na roztrhanie. Keď netočí film alebo nehrá v divadle, stojí pred seriálovými kamerami. Aktuálne je hviezdou strieborného plátna vo filme Nikdy nehovor nikdy, ale aj televíznych projektov Pán profesor či Tomáš a Diana, ktoré sa po letných prázdninách vrátili na obrazovky. Ešte pred nimi bol zase ústrednou postavou v seriáloch Klamstvo a Dunaj, k vašim službám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Obľúbenému umelcovi sa výborne vodí aj v súkromí. Už pár týždňov sa má dokonca tešiť z druhej ratolesti, ktorú vraj Tomášova manželka Kristína kočíkuje po Karlovej Vsi. Áno, videl som ju tu už niekoľkokrát na špacírke. Porodiť mohla začiatkom mesiaca alebo koncom toho minulého,“ prezradil magazínu Šarm sused Maštalírovcov.

Slovenský herec si však súkromie chráni. Rovnako ako ho nezverejňuje na sociálnych sieťach, o životných novinkách nehovorí ani do médií. Či k 4-ročnej dcérke Emmke pribudol braček alebo sestrička, tak nevedno. Každopádne, ku krásnej správe gratulujeme.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News