pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Odpusti si. Sebe. Jemu. Iným. Všetkým. 

Ver mi, oslobodíš sa a potom sa ti bude lepšie dýchať. Budeš sa znova usmievať a tvoje vnútro nebude pociťovať strach a smútok.

Naprav chyby v tvojom živote. Každý deň máš na to, aby si ich napravila. Každý deň máš novú príležitosť na to, aby si si odpustila veci.

pexels.com

Sebe tie, ktoré si nespravila a tvoje srdce po nich túžilo. Sebe tie, kedy si ublížila ľudom, a tak si ich stratila. 

Jemu tie zlé, ktoré urobil, možno to tak nemyslel. Jemu tie dobré, ktoré nespravil, nevedel ako. 

Rodine tie, keď ťa nútili do rozhodnutí, ktoré ti boli proti srsti. 

Odpusti všetkým. Nepôjde do zo dňa na deň, ale čo ti môžem sľúbiť je to, že sa ti bude potom lepšie dýchať. Bude sa ti lepšie kráčať životom. Vidím, aký si nesieš kameň. Že si príliš citlivá a berieš veci vážne, tak vážne, že ťa dokážu zničiť. Je na čase to zmeniť.

pexels.com

Pretože toto by ťa postupne udusilo. Neustále sa dívaš len do minulosti a nemôžeš nikomu odpustiť ako ťa tu mohli nechať, samú, stratenú a bezbrannú. No ver si! Ty taká nie si.

Máš v sebe skrytú silu, objav ju. Nájdi ju a využi ju vo svoj prospech.

Je to ťažké. Naozaj je ťažké odpustiť ľudom, ktorí v našom živote zanechali ryhy tak hlboké, že si to budeme pamätať do konca života. 

Už viac sa nedívaj do minulosti, čo bolo a aké zlé to bolo. Dívaj sa na to, čo ti môže priniesť dnešok, zajtrajšok. Osloboď sa. Nedus to v sebe.

Všetko, čím si si prešla, je to, čo ťa tvorí teraz. Si mladá, krásna, ambiciózna žena s dobrou dušou. Nechcem, aby si už viac plakala. Zožiera ťa to.

pexels.com

Pozri sa na seba. Si chorá z tohto sveta a nevieš ako môže byť v takom krásnom svete toľko nenávisti. Nevieš, prečo sú niektorí ľudia zrazu tak chladní a necitliví. No vyliečiš sa. Odpustenie lieči.

Začni sebou. 

Odpusti si všetko čo tiaži tvoju dušu. 

A znova sa usmej. 

Dokážeš to!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife