Naivita

Nie je nič zlé na tom, že veríme v dobro ostatných, ale niekedy môže byť naivita zdrojom nepríjemných skúseností. Ako si však overiť, či nás niekto využíva? Odhaliť ti to môže aj náš kvíz, ktorý sa skladá z 8 otázok.

Si dôverčivá?

Naivita Unsplash/mahdi_chf

Čo to s tebou spraví, keď sa v niekom sklameš?

Si schopná dávať ľuďom ďalšie šance?

Naivita Unsplash/mahdi_chf

Ak by ťa podviedol partner, odpustila by si mu to?

Oklamal ťa už niekedy niekto?

Žena pózuje Unsplash/mahdi_chf

Čo si robila, keď ťa niekto oklamal?

Aké máš aktuálne obdobie v živote?

Žena pózuje Unsplash/mahdi_chf

Aký typ osobnosti si?

Si až priveľmi naivná? Týchto 8 otázok ti odhalí, či by si mala trochu otvoriť oči
SI NAIVNÁ
Asi by si sa mala polepšiť, pretože si až priveľmi dôverčivá. Ľahko ťa niekto dokáže oklamať, čo môže mať za následok aj to, že si sa veľakrát sklamala v láske. Tiež tebou možno manipuluje veľa toxických ľudí, čo ťa ťahá iba dole. Skús byť viac realistická.
NIE JE TO TAKÉ ZLÉ
Si skôr realistka a na veci sa pozeráš s nadhľadom. V tvojom prípade to nie je až také zlé. Si naivná iba v tom, v čom ti nevadí a nedôveruješ zase ľuďom, ktorí ťa už viackrát sklamali. Tvoj výsledok v tomto kvíze je teda uspokojivý. 50 na 50, čo je super.
SI SKÔR NEDÔVERČIVÁ
Život ťa možno naučil byť nedôverčivou. Asi ťa sklamalo príliš veľa ľudí, čo má za následok, že si sa zbavila aj tej štipky naivity, ktorá by ti v živote skôr pomohla. Netreba totiž v živote vidieť všetko len čierne. Nebuď až taká pesimistka.

Zasekla si sa pri poslednej otázke a nevieš odhadnúť, aká si osobnosť? Stačí kliknúť SEM. Zistíš to iba vďaka 7 otázkam v našom kvíze. Možno naivita nie je tvoj problém a si len realistka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy