Instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič má stále opletačky so Sociálnou poisťovňou. Ešte v októbri sa na internete objavili fotografie toho, že má niekoľkotisícový dlh. Obľúbená moderátorka sa tým nechcela zaoberať, no táto informácia škodila aj jej dobrému menu, preto fanúšikom prezradila, ako to celé je.

Teraz sa na svojom Instagrame k tejto téme opäť vrátila, pretože je ešte stále vedená ako neplatič. Nedoplatok vznikol z dôvodu, že prechádzala zo živnosti na firmu a niekde v systéme nastala chyba, kvôli ktorej jej poisťovňa stále vyrubuje poplatky a tým pádom aj nedoplatky. Za svoju firmu pritom platí normálne načas.

Jasmina priznala, že kvôli tomuto nerozumeniu bola začatá aj exekúcia a boli jej zablokované peňažné prostriedky na bankovom účte. Keďže to nevyzeralo dobre, zažila verejnú hanbu a nepôsobila kvôli tomu úplne dôveryhodne, prišla aj o niekoľko klientov a spoluprác. Povedala však, že už to nenechá tak a celú situáciu bude riešiť aj s právnikmi.

Rytmusova manželka sa pýtala aj ostatných ľudí na svojom profile, či mali niekedy podobnú skúsenosť. Ako z komentárov vyplynulo, nie je jediná, čo mala takéto opletačky.

K celej situácii natočila krátko video, aby jej sledovatelia poznali pravdu. Jasmina je známa tým, že chce byť ku všetkým úprimná a inak tomu nebolo ani teraz.

Mala si niekedy podobnú nepríjemnú skúsenosť s poisťovňami aj ty?

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News