instagram/jasmina_alagic

Známi ľudia majú na sociálnych sieťach nie len množstvo fanúšikov, ale aj neprajníkov. Kým v komunite Jasminy Alagič Vrbovskej, ktorá na Instagrame zdieľa nie len kúsky zo svojho života, ale aj krásne myšlienky, je ich pomerne málo, no stále sa vedia nájsť takí, ktorí sa potešia z jej prirodzeného ľudského „prešľapu“.

Moderátorka a influencerka Jasmina je ten typ človeka, ktorý vníma život optimisticky, teší sa z maličkostí, váži si svoju rodinu a sledovateľom neustále pripomína heslo praj a bude ti dopriate. Najnovšie sa však presvedčila o tom, že k jej osobe to nie všetci takto vnímajú. A musela sa už vyjadriť nahlas.

Manželka rapera Patrika Rytmusa Vrbovského a mamička ich synčeka Sanela nezvykne súdiť ľudí. Dokázala to už minulý týždeň pri kauze so zatknutím Zuzany Plačkovej, s ktorou rozbehli spoločné podnikanie. K celej situácii sa vyjadrila veľmi diplomaticky a neutrálne. Aj preto je jej nepríjemné, ak sa ľudia snažia klamlivo pošpiniť jej meno.

Aktuálne totiž internetom koluje fotografia, ktorá poukazuje na to, že má Jasmina niekoľkotisícový dlh v sociálnej poisťovni, na čom si hejteri „zgustli“.

Kamaráti, opäť raz sa musím vyjadriť k niečomu, čo mi nie je úplne príjemné, ale holt, taká je sociálna sieť. Sú tu ľudia všelijakí. Mám tu veľmi milých ľudí, ale mám tu aj ľudí, ktorí sa tak trošku tešia z cudzieho nešťastia. Príkladom bol minulý týždeň, dnes už sú veci zase inak,“ začala rozprávať na videu, ktoré pridala do svojich stories.

Takto sa Jasmina vyjadrila ku kauze Zuzany Plačkovej

Následne vysvetlila, že dlh vznikol iba z obyčajnej nepozornosti, kedy sa z fyzickej osoby dala na firmu a naozaj má peniaze na to, aby si mohla dovoliť platiť účty. Dokonca naznačila aj sumu, ktorá jej len pred 3 dňami pípla na účet. „Nikdy v živote ste ma nepočuli hovoriť o mojich zárobkoch, a ani nebudete počuť o konkrétnych čísla, ale musím sa vyjadriť, že ja nemám problém s platením účtov. Napríklad tri dni dozadu mi posielali výplatu a nebolo to ani 5, ani 10, ani 20-tisíc, a viac už o tom nebudem hovoriť,“ vytrela zrak neprajníkom. Situáciu už rieši právnička a všetko bude v najbližšom období vyriešené.

Jasmina sa tak aj napriek svojmu pozitívnemu životnému nastaveniu stále sem tam stretne s podobnými škodoradostnými či podpichovačnými správami o sebe alebo aj manželovi. Našťastie si z toho ani jeden nerobí ťažkú hlavu a udržiavajú si svoju pohodu. Veď čo je doma, to sa počíta a len na tom záleží.

Pozri si celé jej vyjadrenie vo videu

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News