Ako sa na jar líčia naše influencerky?
Instagram/janahrmi/martinahornakova/lucidstyle_official

Spolu s príchodom jari meníme štýl obliekania a dokonca aj líčenia. No kto by mal ísť väčším príkladom pre ženy, ako naše beauty influencerky? Predstavíme ti niekoľko z nich, ktoré by si rozhodne mala začať sledovať, ak chceš vedieť, ako sa naučiť spraviť pekný a trendy make-up na každé ročné obdobie či sviatok.

Už pár dní tu máme oficiálne jar a s ňou konečne prišiel aj príliv tepla. Vonku štebotajú vtáčiky, všetko sa začína zelenať, stromy hýria pastelovými farbami a my si môžeme vymeniť aj šatník. Je však čas aj na farebnejšie líčenie. Chladné odtiene by si teraz opäť na pár mesiacov mala odložiť a začať používať skôr pastelové farby. Alebo je v móde skôr prirodzenosť, ktorá svetu vládne už pár rokov?

Ako sa na jar líčia naše beauty influencerky?

Jana Hrmová

Janka je na Slovensku známa najmä tým, že sa na svojom Instagrame venuje najmä móde a beauty tematike. Dávno sa zabudlo na to, že aj ona kedysi súťažila v reality šou Farma.

Jana Hrmová je okrem influencerky aj YouTuberka. Na pravidelnej báze tam pridáva videá, v ktorých fanúšičkám radí, ako sa líčiť. Zábery svojho make-upu, ktorý je vždy absolútne dokonalý, zvykne pridávať na Instagram.

Ako sa však líči v týchto dňoch? Zdá sa, že aj ona je verná prirodzenosti a žiadne pastelové farby na jej profile zatiaľ nehľadaj.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Hrmová (@janahrmi)

Martina „Moma“ Horňáková

Aj Moma sa radí medzi naše najznámejšie beauty influencerky. A hoci má taktiež rada farby, v poslednej dobe rovnako zastáva skôr prirodzenosť. Na konci marca sa ale fanúšičkám ukázala aj s modrými pastelovými farbami na očných viečkach a musíš uznať, že jej to aj takto náramne svedčalo. Dokonca si spravila farebnú linku. Výsledok môžeš vidieť po kliknutí SEM.

Valéria Polčová

Známa speváčka a beauty influencerka, ktorá pod srdcom nosí svoje prvé bábätko, pred pár dňami na Instagram pridala krásne jarné líčenie. Nejde však o žiadny všedný a prirodzený make-up, ako v prípade Momy a Janky Hrmovej.

Valéria zostala verná tradičným jarným pastelovým farbám a dokonca aj kvietkom. Na pestrofarebné viečko hýriace všetkými možnými farbami si pomocou ceruziek ešte vytvorila aj kvietky. A napriek tomu, že ti to možno znie trochu šialene, musíš uznať, že to vyzerá perfektne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa VALÉRIA Polčová (@valeria.polcova)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty