Povinnosti na jar

Práve včera sme mali prvý jarný deň, ktorý sme privítali krásnym slnečným počasím. Lepší začiatok tohto obdobia sme si ani nemohli priať. Jar so sebou ale prináša množstvo povinností, ktoré by si mala stihnúť ešte v prvých týždňoch.

Dni sa predlžujú, vonku začínajú štebotať vtáčiky a konečne je teplejšie. Tešíme sa z príjemného počasia bez toho, aby sme na seba navliekali kopec vrstiev oblečenia. A ak ti zima príliš vysušila pokožku, s príchodom jari sa to zmení. Keď si teda nezanedbávala beauty rutinu aj počas zimy.

Úprava šatníka

S teplejším počasím, samozrejme, prichádza aj výmena šatníka. Zimné bundy a kabáty vymieňame za prechodné. Namiesto pančúch ti budú stačiť silonky a roláky s dlhými rukávmi radšej zameníme za trojštvrťové rukávy.

Povinnosti na jar
zdroj: Unsplash/sweetpagesco

Prípadne si šatník treba osviežiť. Ak máš teda rada módu, určite už vieš, čo sa bude nosiť túto jar. Potrebuješ si teda tieto trendy kúsky zabezpečiť.

Alebo si možno svoj šatník zmeň na kapsulový. Tak ušetríš nielen peniaze za oblečenie, ale aj čas a trochu si ponamáhaš svoju myseľ, keď budeš uvažovať nad tým, ako si zladiť outfit.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife