instagram/janahrmi

Jana Hrmová, slovenská fashion a beauty influencerka, je rozhodne ženou, ktorá inšpiruje mnohé iné. Okrem toho, že učí ženy vyznať sa vo svete líčenia, aktuálne je aj veľkou inšpiráciou pre tie, ktoré chcú makať na svojej postave.

26-ročná Janka, ktorá sa prvýkrát dostala do povedomia ľudí cez reality šou Farma, si na sociálnych sieťach vybudovala slušnú komunitu. Začínala videami na YouTube, kde má cez 80-tisíc odoberateľov a na svojom instagramovom profile ju sleduje viac ako 190-tisíc followerov. S nimi sa delí o rôzne informácie a nikdy sa netajila tým, že nebola vždy so sebou spokojná.

Len nedávno absolvovala zákrok, po ktorom túžila dlhé roky. Už od 15 rokov ju trápila „druhá“ brada, ktorej sa zbavila na klinike estetickým zákrokom. Na čom ale maká ďalej, je je postava, ktorú mala vždy veľmi dobrú. Jana sa netajila tým, že cvičenie nebolo vždy pre ňu, skôr naopak, taký beh neznášala. Odhodlala sa na pravidelné tréningy s odborníčkou a výsledky sa rýchlo dostavili.

To si všimli mnohí fanúšikovia, ktorí jej aktuálny progres chvália. Je teda samozrejmé, že ich zaujíma, ako a čo cvičí, pretože by sa radi inšpirovali. Ukážky z jej tréningu sa teraz dočkali.

Pozri si, ako to Janke ide a nechaj sa motivovať aj ty!

 

Zdroj: instagram/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News