instagram.com/janahrmi

Každá z nás sa chce páčiť. Nie len svojmu okoliu, ale hlavne sebe. Výnimkou nie sú ani fashion a beauty blogerky, ktoré sú na očiach viacerým ľuďom prostredníctvom svojich sociálnych sietí. Svoj komplex sa rozhodla odstrániť aj bývalá exfarmárka a youtuberka.

Jana Hrmová sa dostala do povedomia ľudí cez známu reality šou Farma. Dnes pôsobí nie len Instagrame, kde ju odoberá viac ako 190-tisíc followerov, ale hlavne na svojom Youtube kanáli, kde sa venuje témam od beauty po módnu scénu. Nebojí sa povedať svoj názor a aj vlastnú skúsenosť so zákrokmi, ktoré podstúpila.

Najnovšie zverejnila video o svojom ďalšom vylepšení, ktoré jej, ako sama povedala, pomôže v sebavedomí: “Ja svoje sebavedomie nemám postavené naozaj na výzore, ale toto je niečo, čo ma trápi reálne od mojich 15 – 16 rokov.”  Vyjadrila sa aj ku nepríjemným komentárom na jej vzhľad a otvorené povedala koľko si na svojej tvári toho dala upraviť .

V novom videu svojim fanúšikom sprostredkovala nový zákrok, ktorý podstúpila na známej klinike Yesvisage: “ Ide teda o odstránenie mojej druhej brady, z ktorej mám komplexy.” Ako celý zákrok prebiehal a ako sa zbavila svojej druhej brady si môžeš pozrieť v jej novom videu.

Zdroj: Youtube/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News