instagram.com/highschoolmusical, childshowdisney

Ak si rovnako ako my vyrastala na Disney Channel, film High School Musical ti určite predstavovať nemusíme. Aj ty si poznala texty všetkých skladieb a dokonca si vedela všetky repliky hercov? Nuž, rok 2006 je už dávno za nami, ale spomienky na tieto tínedžerské filmy či seriály v nás ostanú navždy. A súčasná situácia karantény spojila hercov po 14 rokoch opäť dokopy.

A práve vďaka ich stretnutiu po rokoch, aj keď len prostredníctvom video chatu, si môžeme zaspomínať na ich najznámejšiu skladbu We´re All In This Together. Všetci herci sa natočili v pohodlí domova, zaspievali a zatancovali si ako verní Wild Cats a vzniklo z toho podarené video, ktoré uverejnila spoločnosť ABC na svojom youtubovom kanáli.

Niektorí herci zverejnili malú ochutnávku aj na svojich instagramových profiloch a herečky Ashley Tisdale či Vanessa Hudgens pridali dokonca aj nevydarené zábery, ktoré vznikli počas natáčania tohto skvelého projektu.

View this post on Instagram

Looool outtake.

A post shared by 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens) on

Na výslednom videu je pekne vidieť, ako sa herci za tých 14 rokov zmenili. Veď hlavné postavy majú dnes už cez 30 rokov, verila by si tomu? Každopádne, takáto spomienka nám v týchto časoch padla veľmi dobre.

A tu si môžeš pripomenúť filmový originál.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News