instagram.com/vanessahudgens

Úspešnú americkú herečku sme kedysi poznali hlavne z filmov High School Musical. Hoci jej tínedžerské časy už pominuli, tanečné pohyby má stále v sebe! Na svoj instagramový profil uverejnila video, v ktorom tancuje na pesničku WAP od Cardi B. Tohto dance challengu sa zúčastnilo mnoho ľudí, no Vanessa sa skutočne nezdá.

31-ročná herečka účinkovala vo viacerých filmoch. Dá sa povedať, že práve High School Musical bol jej odrazovým mostíkom. Zahrala si tam po boku Zaca Efrona, či Ashley Tisdale. Následne sa dostala do ďalších známych snímok, ako sú: Spring Breakers, Cesta na tajomný ostrov, či Nová šanca.

V súčasnosti ochotne prijala tanečnú výzvu od raperky Cardi B a predviedla, čo sa v nej skutočne skrýva! Videoklip ku skladbe WAP vyšiel približne v polovici augusta. Priestor pre zviditeľnenie sa v ňom mala aj Kylie Jenner, ktorá sa ukázala v leopardom kostýmčeku.

Takéto pohyby ovláda bývalá Disney hviezda:

View this post on Instagram

@iamcardib approved 😉😂

A post shared by 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens) on

Jej vystúpením bola nadšená napríklad aj modelka Hailey Baldwin Bieber. Zdá sa, že je nadaná po viacerých smeroch.

V pracovnej oblasti pozná množstvo ľudí a na obrazovkách sa stretla s významnými osobnosťami. Vanessa Hudgens je úspešná americká herečka a speváčka, no v láske sa jej zrejme nedarí. Začiatkom roka 2020 oznámila rozchod so svojím bývalým partnerom a snúbencom Austinom Butlerom. Boli spolu takmer dekádu. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News