Herci z Pána profesora
Instagram/panprofesor.markiza

Veľké životné novinky vyšli na povrch! Známy český herec, režisér a hudobník v jednom, sa včera tajne oženil. Vojta Kotek je známy aj slovenskému publiku, najmä divákom televízie Markíza z Pána profesora, v ktorom si zahral. Podľa informácií Blesku sa mu však podarilo utajiť aj niečo iné.

34-ročný herec stvárnil v markizáckom projekte Jakuba, ktorý súperil s učiteľom Samom o pozornosť Klaudie. Milovníci českých filmov si ho pamätajú aj zo snímok ako Snowboarďáci, Rafťáci, Vlastníci, a najnovšie hviezdi vo filme Betlehemské svetlo. Vojta si ale svoje súkromie prísne stráži.

Herec Vojta ako Jakub z Pána profesora

Herec z Pána profesora nevystupuje na sociálnych sieťach a dlhé roky sa drží v úzadí. Blesku sa ale podarilo zistiť, že sa len nedávno tajne oženil za svoju partnerku menom Radana. Tá prišla na obrad v retro autobuse, zatiaľ čo ženích v žltom autíčku.

Celá svadba sa konala pod holým nebom a svadobčania mali nezvyčajného hosťa – muža, ktorý bol prezlečený za náčelníka menom Winnetou. Zrejme to bol nápad herca, keďže podľa zdroja si všetky prípravy vzal sám na starosť.

A to nie je ich jediná šťastná novinka. Radana má byť totiž tehotná a už čoskoro sa tak z tejto dvojice stanú rodičia. Gratulujeme!

Vojta s Radanou

Zdroj: blesk.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News