Facundo Arana
Instagram/nati_facu.israel, Instagram/donda_kawa

Zdá sa, že hlavnému hrdinovi z obľúbenej telenovely sa v Európe akosi zapáčilo. Svedčí o tom aj fakt, že sa Facundo Arana z rodnej Argentíny vracia späť. Slovensko to nie je, ale napriek tomu bude iba niekoľko kilometrov od nás, čo potvrdila aj TV Markíza. Mieri totiž do obľúbenej tanečnej šou Let´s Dance. 

V marci prekvapil slovenskú herečku Dominiku Kavaschovú v šou 2 na 1, ktorá z toho bola v šoku. Okrem nej ale Daniel Dangl a Adela Vinczeová prekvapili aj nás, pretože nikto by nečakal, že niekdajší lámač ženských sŕdc z legendárnej telenovely zamieri práve na Slovensko.

Facundo Arana
zdroj: Instagram/donda_kawa

„Facundo prijal pozvanie televízie Markíza a objaví sa ako špeciálny hosť v jednej z epizód obľúbenej šou 2 na 1. Bude obrovským a tajným prekvapením pre niekoho, kto by v živote nečakal, že by sa s ním mohol stretnúť,“ napísala vtedy Markíza, o čom sme ťa informovali aj my.

Facundo Arana opäť v Európe

Európa sa mu vtedy ale musela zapáčiť, keďže sa sem chystá vrátiť. Tentokrát to však nebude naša krajina. Bude ale iba kúsok od nej. Markíza potvrdila, že zavíta do susedného Maďarska, kde sa predstaví ako jeden zo súťažiacich populárnej šou Let´s Dance, ktorá je veľmi obľúbená aj u nás.

známy herec
zdroj: Instagram/facundoaranatagle

V rodnej Argentíne si teda dlho neužije a ihneď zamieri na natáčanie úspešnej relácie, ktorá sa preslávila po celom svete. Veríme, že Facundovi sa v Let´s Dance bude dariť a hravo vyhrá celú súťaž, čo povieš?

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News