Bývalá priateľka tvojho frajera

Je jeho bývalá priateľka stále súčasťou života tvojho partnera? No nerozpráva o nej príliš pekne, ale skôr ju len kritizuje? Môže to o ňom teda prezrádzať veľa a treba si dať pozor. Je to veľký výkričník. Prečo? Dozvieš sa to v nasledujúcich riadkoch.

Pokiaľ z jeho úst začuješ niektorú z týchto 5 viet, mala by si sa mať na pozore. Jedným z bežných spôsobov, akými narcisti prejavujú svoju toxicitu, je prostredníctvom vyjadrení o svojich bývalých partneroch. Čo sa za týmito slovami v skutočnosti ukrýva?

Naozaj za všetko môže iba jeho bývalá priateľka?

„Ona je úplný blázon.“

Toto použije vtedy, ak ju chce zdiskreditovať a úplne zhodiť. Ju považuje za mentálne nestabilnú, zatiaľ čo on je podľa jeho slov v poriadku. V skutočnosti však používa túto frázu na odvrátenie pozornosti od svojej vlastnej toxicity a manipulácie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

„To ona ma opustila, nie ja ju.“

Narcisti si radi udržiavajú kontrolu a moc vo vzťahu. Keď sa to jeho bývalá priateľka rozhodla skončiť, môže sa snažiť zvrátiť situáciu tým, že tvrdí, že to on sám ukončili vzťah.

Týmto spôsobom sa snaží zachovať si svoj imidž a odstrániť pocit zlyhania. V skutočnosti však ide o spôsob, ako si zachovať kontrolu a manipulovať so situáciou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating