instagram.com/badgalriri, instagram.com/fentybeauty, instagram.com/savagexfenty

Každá z nás určite pozná Rihannu. Mladá, úspešná a krásna diva, ktorá má nielen hviezdnu spevácku a hereckú kariéru, ale aj vlastné úspešné značky.

Fenty Beauty

Fenty Beauty mala premiéru v septembri 2017. Od tohto momentu sa stala značka známou a veľmi obľúbenou, najmä kvôli obrovskému výberu odtieňov make-upu. V kolekcii Fenty Beauty nájdeš až 50 rôznych odtieňov, od porcelánovej po najtmavšiu.

Fenty Beauty ponúka produkty na full face kozmetiku – špirálu, korektory, ceruzky na obočie, lesky na pery, matné rúže a ďalšie.

Rihannina značka je jednou z najvyhľadávanejších a o tom niet pochýb, keďže má výborné recenzie. Značka je cruelty free a nakupovať ju môžeš online na fentybeauty.com.

„Makeup je tu pre teba na hranie. Je tu na to, aby ťa bavil. Nikdy by nemal pôsobiť ako tlak a nikdy by nemal byť ako uniforma.“ povedala Rihanna pre svoju make-up značku Fenty Beauty.

View this post on Instagram

@badgalriri 👸🏽 showed us how to pull up to the CLURB in a flawless, photo ready #FENTYFACE with a sultry, smudged and smokey eye lewk! 💨 Get the product tea below! ⁣ ⁣ 1️⃣ PREP: #PROFILTRSOFTMATTEPRIMER ⁣ 2️⃣ FOUNDATION: #PROFILTRSOFTMATTEFOUNDATION in 330 ⁣ 3️⃣ CONCEALER: #PROFILTRCONCEALER in 330 ⁣ 4️⃣ CONTOUR: #MATCHSTIX in “Mocha” and “Truffle”⁣ 5️⃣ POWDER: #PROFILTRSETTINGPOWDER in “Butter” and “Cashew”⁣ 6️⃣ EYES: #SNAPSHADOWS 1 in #TRUENEUTRALS and 2 in #COOLNEUTRALS, #FLYLINER and smudged #FLYPENCIL in “Cuz I’m Black”⁣ 7️⃣ LIPS: #MATTEMOISELLE in “Thicc” and #GLOSSBOMB in #FENTYGLOW⁣ 8️⃣ BLOTTING: #INVISIMATTE BLOTTING POWDER⁣ ⁣ Get this full look now at fentybeauty.com, @sephora, @bootsuk, @harveynichols and #SephorainJCP | Makeup by #FENTYBEAUTY Global Makeup Artist @priscillaono.

A post shared by FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty) on

Savage x Fenty

Rihanna prišla s nápadom vytvoriť si vlastnú kolekciu spodného prádla v roku 2018. Jej vízia bola vytvoriť spodné prádlo, ktoré si budú môcť kúpiť ženy všetkých veľkostí.

Po premiére značky na New York Fashion Week 2018 získala Savage x Fenty výborné recenzie.

„Savage x znamená vytvoriť si vlastné pravidlá a vyjadriť svoju náladu, charakter a štýl pre seba, pre nikoho iného.“ povedala Rihanna.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty