Photo by 三 点 from Pexels

Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližšom týždni od 23. do 29. marca 2020!

Baran

Tento týždeň sa bude niesť v znamení spokojnosti a šťastia, či už pôjde o tvoje pracovné či súkromné aktivity. Po dlhšej dobe si vydýchneš, že ťažšie dni sa nateraz stanú minulosťou. Môžeš sa v každej oblasti svojho života pustiť do všetkého, čo už dlhšie plánuješ, pretože teraz sa ti to podarí uviesť úspešne do praxe.

Býk

Rovnako ako počas minulého, tak aj v tomto týždni budeš v zamestnaní pod veľkým tlakom a stresom kvôli aktuálnej situácii. K tomu všetkému bude naďalej pretrvávať aj zlý pocit z toho, že niekto z tvojich kolegov sa ti snaží škodiť. V utorok a v stredu si s partnerom užiješ veľa lásky a nehy, ale to sa zmení v piatok, kedy je vo vzduchu väčšia hádka.

Blíženci

Na pracovisku bude v priebehu tohoto týždňa väčší pokoj a pohoda, čo ti po posledných dňoch príde vhod. Môžeš tak konečne poľaviť  a trochu si aj oddýchnuť. Počas utorka a soboty ťa bude vesmír podporovať v láske a citoch. Ale vo štvrtok si dávaj pozor na svoje reakcie smerom k partnerovi. Mohla by si sa nechať vyprovokovať k výmene názorov, čo by vám obom narušilo pohodu počas nadchádzajúceho víkendu. A to by bola škoda.

Rak

V pondelok a v utorok očakávaj vo svojej práci zmeny, ktoré ťa ale potešia. Od stredy až do piatku budeš mať možnosť úspešne dokončiť veci, na ktoré sa dlhšie odhodlávaš. V súkromí sa v priebehu utorka snaž vyhnúť zbytočným nedorozumeniam medzi tebou a tvojou rodinou. Radšej si šetri energiu na víkend. Tieto dni budú totiž o láske a vášni.

Lev

V pondelok a utorok by si sa v zamestnaní mala snažiť urobiť všetko, čo si si na tento týždeň naplánovala, pretože od stredy až do piatku ťa postretnú samé problémy a prekážky. Všetko to prejde cez víkend, ktorý bude príjemný. Využi ho napríklad na venovanie sa koníčkom alebo trávenie času s rodinou, no hlavne, ostaň doma.

Panna

Mala by si sa pripraviť na to, že v tvojej práci ťa v priebehu utorka a stredy čakajú mimoriadne náročné dni, ktoré ti pôjdu naozaj na psychiku. Našťastie, na konci pracovného týždňa sa to začne upokojovať. V súkromnom živote nečakaj nič dôležité. Víkend bude konečne veľmi pokojný, mala by si ho využiť na relax.

Váhy

Máš pred sebou naozaj veľmi pokojný pracovný týždeň. Možno sa budeš trochu nudiť, no využi to vo svoj prospech. Ponúkni pomoc svojim kolegom, ktorí ti to vrátia, keď budeš potrebovať pomoc naopak ty. V súkromí to vyzerá, že vo štvrtok alebo piatok ťa čaká menšia hádka s niekým z kruhu svojich priateľov. Je to však len výsledok stresu u tej druhej osoby, neber si to vôbec k srdcu.

Škorpión

Od pondelka do stredy sa v zamestnaní snaž najlepšie ako vieš, pretože počas týchto dní ti hviezdy budú priať či už v kariérnom raste, ale aj v ostatných aktivitách. Rovnako tak aj v osobnom živote, obzvlášť v láske, máš priazeň hviezd na svojej strane, takže v priebehu tohoto týždňa sa nebudeš mať na čo sťažovať. Pozor len na prípadné mimomanželské aktivity, ktoré ťa budú lákať na sociálnych sieťach.

Strelec

Na začiatku tohto týždňa očakávaj v zamestnaní prekážky, ktoré ti budú zasahovať do možného kariérneho rastu. V druhej polovici týždňa budeš podráždená, pretože sa ti náhle zhorší zdravotný stav. Bude to chcieť iba chvíľu maximálneho oddychu, a hneď ti bude lepšie. Víkend bude pekný, hlavne nedeľa sa bude niesť v znamení citov a lásky.

Kozorožec

Napriek tomu, že sa ti v zamestnaní darí, neteší ťa to. Jednoducho máš „depku“. Tá sa u teba prejaví v plnej miere koncom týždňa, čo bude mať za výsledok partnerskú hádku doma. Našťastie, cez víkend sa upokojíš a všetko dáš do poriadku. Budeš prekvapená, ako sa tvoja snaha odzrkadlí na vašom vzťahu.

Vodnár

Tento týždeň sa v práci obrň hlavne trpezlivosťou. Nič ti nevychádza tak, ako by si chcela, a preto sa cítiš unavene a neschopne. To druhé však nie je pravda. Iba ti hviezdy momentálne neprajú. Ak uvažuješ, že si tento týždeň spravíte s partnerom romantický večer, spravte tak počas pracovných dní, pretože počas víkendu na to nebudete mať možnosť. Budete sa viac venovať iným veciam ako sebe.

Ryby

Veci v práci budú aj tento týždeň komplikované a ty toho máš už naozaj dosť. V oblasti lásky ti hviezdy prajú oveľa viac. Vo vzduchu visia nové lásky, ale aj upevnenie stálych partnerstiev. Cez víkend by si sa mala venovať nejakej kreatívnej činnosti, ktorá ťa nabije novou energiou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy