instagram/bannyall_personal

Horoskop na november ti odhalí, čo si pre teba chystá predposledný mesiac v roku.

Máš aj ty ten pocit, že hoci išiel tento rok pomaly, rýchlo sme sa dostali k jedenástemu mesiacu?

Baran

Tento mesiac sa Baranovi podarí zamilovať. Bude to pre neho mesiac plný lásky, splnených očakávaní a radosti. Napriek tomu, že bude myslieť pozitívne, udeje sa pár maličkostí, ktoré ho potrápia. Nemusí sa však obávať, jeho život zostane rovnaký.

Býk

Toto znamenie by sa malo v novembri držať mimo spoločnosti. Dlhšiu dobu na sebe pociťuje tlak okolia, čo neprospieva psychickému zdraviu. Mal by si dopriať pár dní osamote a do svojho jedálnička zaradiť viac ovocia a zeleniny. Keď bude jeho telo zdravé zvnútra, bude zdravé aj navonok.

Blíženci

Človek v znamení Blížencov bude mať november ťažký. Jeho nálady sa budú meniť zo sekundy na sekundu, pretože počasie bude viac upršané, než slnečné. Doma sa bude nudiť, nebude vedieť čo má robiť a s každým sa bude hádať. Potrebuje mať pri sebe človeka, ktorý ho vždy uteší.

Rak

Tento mesiac sa bude Rakovi páčiť. Miluje jeseň a november obzvlášť. Zdá sa mu magický, pretože začína pekným sviatkom. V tomto mesiaci by sa mal zamerať na svoju prácu, pretože bude mať veľa energie. V neposlednom rade by mal viac komunikovať so svojou rodinou, pretože mu spríjemní toto ročné obdobie.

View this post on Instagram

𝓱𝓪𝓹𝓹𝔂 𝓱𝓪𝓵𝓵𝓸𝔀𝓮𝓮𝓷, priatelia 🎃 ! Aj keď dnešný deň rozhodne nie je podľa našich predstáv (ako by to v dušičkovom období za ideálnych okolností malo vyzerať), zabudnime aspoň nachvíľu na aktuálne dianie a tešme sa, že sme zdraví (aspoň teda tí, ktorým v celoplošnom testovaní vyšiel či vyjde negatívny výsledok 😃) Mimochodom do stories vám v priebehu dneška nahrám nejaké Halloweenske inšpirácie na odľahčenie nálady. #autumn #autumnoutfit #autumnvibes🍁 #styleidea #bloggerstyle #carmushka #autumnfashion #fashionblogger #fashioninspo #ootdmagazine #americanstyle #streetstyledeluxe #outfitlook #outfitinspiration #carmushkawedinngpresets #styleaddicted #styleicom #streetstylesgf #ootd #dnesnosim

A post shared by Bianca (@bannyall_personal) on

Lev

Toto znamenie by si v novembri malo dávať pozor na to, aby sa príliš veľa nesnažilo. Nikto od Leva nevyžaduje dokonalosť, preto by mal byť stále sám sebou. Keď bude nosiť masku, ľudia sa s ním prestanú baviť. Nebude úprimný a tak stratí všetkých.

Panna

Panna by sa tento mesiac nemala na nikoho spoliehať – iba na seba. Bude to mesiac plný úprimnosti, no aj bolesti a straty. Konečne sa jej priatelia ukážu v pravdivom svetle a tak sa bude môcť rozhodnúť, s kým sa bude priateliť a s kým preruší kontakt.

Váhy

Človek v znamení Váhy bude prežívať zaujímavý mesiac. Bude sa cítiť ako na hojdačke – raz hore, raz dole. Keď sa mu v jednej oblasti bude dariť, v tej druhej ho niečo prekvapí. V novembri by nemal dávať 100% úsilia len do jednej veci, pretože môže vyhorieť.

Škorpión

Pre Škorpióna nastávajú dobré časy. Svoje narodeniny síce oslávi v „úspornom“ režime, no bude z toho čerpať energiu celý mesiac. Do jeho života vstúpi aj osoba, ktorá ho zaujme a konečne bude mať pocit, že našiel svoju životnú lásku. Raz darmo, tento mesiac mu patrí.

Strelec

Toto znamenie bude v novembri vyčerpané. Človek Strelec by si mal v novembri oddýchnuť a poriadne sa pripraviť na to, že prichádzajú Vianoce. Ak sa nechce stresovať na poslednú chvíľu, teraz je ideálny čas na kúpu darčekov pre rodinu a priateľov.

Kozorožec

Človek v znamení Kozorožca bude zažívať kruté časy vo vzťahovej oblasti. S partnerom sa budú celý mesiac hádať, pretože sa nebudú vedieť dohodnúť na tom, čo chcú robiť v budúcnosti. Vyzerá to tak, že obaja majú iné predstavy a hodnoty. Do konca novembra by to mal Kozorožec vyriešiť, pretože ak nie, bude sa to s ním ťahať až do ďalšieho roka.

Vodnár

Tento mesiac by mal Vodnár viac myslieť na seba. Sebeckosť nie je dobrá vlastnosť, no on si to zaslúži. Vždy myslí na ostatných a na seba mu nezostane čas. V novembri by sa mal odmeňovať za všetko, čo sa mu poradí. Nastanú pre neho čarovné chvíle, pretože tento mesiac bude stále šťastný.

Ryby

Ryby budú v novembri pociťovať vnútorný pokoj. Človek, ktorý sa narodil v tomto znamení, je častokrát neistý, no tento mesiac z neho bude vyžarovať sebavedomie. Bude mať šťastie vo všetkých veciach, do ktorých sa pustí a každý jeho nápad bude úspešný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy