Unsplash.com/Gemma Chua-Tran

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pozri sa, čo tvoje znamenie podľa predpovede čaká v najbližších dňoch od dnes, 18. mája, do nedele 24. mája 2020!

Baran

Po minulotýždňovom útlme budeš mať tento týždeň konečne viac energie. Tá sa odrazí najmä na tvojich výkonoch v práci, ktoré by si zaslúžili poriadnu pochvalu. Nie práve ružovo to ale bude vyzerať v súkromnom živote, vo vzduchu visí hádka s partnerom. Ak pôjde o maličkosť, skús sa radšej hádke vyhnúť tým, že sa nenecháš vyprovokovať. Pokojná myseľ sa ti bude hodiť.

Býk

Aj keď sa ti v pracovnej oblasti bude dariť, trocha napätia sa vytvorí medzi tebou a kolegami. Bude to zapríčinené zrejme žiarlivosťou na tvoje výsledky. Snaž sa nebrať žiadne pripomienky k srdcu a odlišuj prácu od súkromného života. Práve v ňom ťa čaká tento týždeň pohoda s najbližšími, preto si dávaj pozor, aby si napätie z práce nepreniesla aj domov. Narobilo by to viac škody, ako sa môže zdať.

Blíženci

Máš pred sebou veľmi pokojný a pekný týždeň. V práci sa nebude diať nič výnimočné, a ak je to možné, sprav si preto predĺžený víkend. Ten by si mala stráviť po boku partnera – vymyslite si nejaký zaujímavý program, aby ste obzvláštnili svoju rutinu. V stredu a vo štvrok sú tvoje hviezdy naklonené aj oblasti financií, preto ak sa ti naskytne možnosť extra zárobku, neváhaj.

Rak

Od pondelka do stredy budeš mať toho na pleciach naozaj veľa. Pracovné aj súkromné záležitosti už prekročia pohár tvojej trpezlivosti a nervov. Namiesto toho, aby si pred všetkými vybuchla, radšej sa zatvor niekde, kde budeš mať dostatok súkromia. Venuj čas iba seba, a to najmä počas víkendu. Relax a starostlivosť o telo ti dobre padnú. Neboj sa tráviť čas osamote.

Lev

Medzi pondelkom a stredou ťa čaká nejaké dôležité rozhodovanie. Aj keď ide o zásadné rozhodnutie, dopraj si čas a premysli si všetky možnosti skôr, ako sa do niečoho pustíš. Vo štvrtok a piatok budú hviezdy naklonené novým možnostiam aj v oblasti lásky. Zdá sa, že v tvojom okolí je už dlhšie niekto, kto ti chce prejaviť náklonnosť. A tento týždeň sa tak konečne stane.

Panna

V práci sa ti bude veľmi dariť a zdá sa, že najbližšiu dobu si budeš užívať obdiv svojich kolegov. Len pamätaj, že úspech a pády občas idú ruka v ruke. Opačne to budeš mať ale v partnerskej oblasti. Dlhodobé nezhody začnú naberať na intenzite a čaká vás hotový výbuch emócií. Vaše cesty smerujú úplne inde a zdá sa, že nastal čas ich rozdeliť. Ak k tomu dôjde, skúste sa rozísť v čo najväčšom možnom mieri. Bude to lepšie pre oboch z vás.

Váhy

Práca ti ide bez problémov, dokonca si v tom, čo robíš, najlepšia spomedzi kolegov a preto by už čoskoro mohlo prísť povýšenie, po ktorom už dlhšie tajne túžiš. Neboj sa zaň bojovať. V pondelok alebo utorok sa dozvieš správy, ktoré ťa určite potešia. Pokojne ich cez víkend osláv a vypni tak od všetkých povinností. Trocha zábavy ti padne vhod.

Škorpión

Zdá sa, že ťa čaká týždeň plný emócií, ktoré sa na teba budú valiť z každej strany. Mala by si ich však kontrolovať, aby neovplyvnili veci, ktoré s nimi nesúvisia. A to najmä v práci – aj keď budeš mať chuť vykričať všetko, čo máš na srdci, zachovaj sa radšej profesionálne. Koncom týždňa však vybuchneš doma a odnesie si to istý rodinný príslušník. Zachovaj sa fér a uznaj, ak je chyba na tvojej strane.

Strelec

Aj v tomto týždni sa bude zdať, že si dieťa šťasteny. Všetko, čoho sa chytíš ti vychádza, až ti to naženie strach z toho, že sa to ľahko pokazí. Užívaj si však všetko, čo v danom momente máš, žiť v strachu o budúcnosť nemá teraz zmysel. Medzi stredou a štvrtkom budeš mať príležitosť zažiť niečo nové. Aj tejto možnosti povedz áno! V nedeľu bude najlepšie, ak si spravíš deň iba pre seba.

Kozorožec

Vyzerá to tak, že tento týždeň sa nebudeš cítiť vo svojej koži. Budeš akási podráždená a unudená, aj keď k tomu nebudeš mať žiaden dôvod. To však nevadí, nemusíš ísť každý deň na 100 %. Pracuješ pilne a zaslúžiš si aj trocha flákania. Ak je to možné, venuj svoj voľný čas rodine, pretože už čoskoro nabehneš do pracovného kolotoča.

Vodnár

Pondelok až streda ti ubehnú veľmi rýchlo, no zvyšok týždňa sa bude pomaly ťahať. Plány, ktoré si spravíš na tieto dni nevyjdú a kvôli tomu budeš pociťovať nudu. Zober to však ako príležitosť dokončiť veci, ktoré už máš dlhšie načaté. Doma si sa chystala pustiť do viacerých projektov a toto je perfektný čas na ich uskutočnenie.

Ryby

Tvoja umelecká duša ti tento týždeň ponúkne skvelé nápady, ktoré by si mala využiť v pracovnej oblasti. Prinesie ti to pochvalu od vedenia. V tomto období stojíš tiež medzi viacerými dôležitými rozhodnutiami a preto je čas prísť s konečným rozhodnutím. Ideálne dni na to budú utorok alebo štvrtok, kedy budeš mať najjasnejšiu myseľ. Ak si single, je veľká pravdepodobnosť, že počas víkendu stretneš niekoho zaujímavého.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy