Photo by Roberto Nickson on Unsplash

Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 27. 4. do 3. 5. 2020.

Anjeli chcú poznať vaše túžby. Prišiel čas prehodnotiť nielen svoje túžby, ale i činy. Nie je problém zmeniť svoje názory, problém je zostávať v niečom nefunkčnom, čo vás už dávno neteší. Nebojte sa nahlas vysloviť to, čo si tajne želáte v kútiku duše.

Nech je vaše želanie akokoľvek nereálne, anjeli vedia, či je jeho dosiahnutie pre vás dobré. Preto vás nasmerujú, aby ste sa uberali správnou životnou cestou k jeho naplneniu, alebo vám poradia inú cestu a prekážky, pri ktorých zistíte, že naozaj existuje niečo oveľa lepšie, ako ste si pôvodne mysleli.

Prichádza týždeň plný lásky. Nezadaní budú mať šancu zoznámiť sa s niekým, ktorý skrýva potenciál pre trvalý vzťah. Ak už vo vzťahu ste, uvedomte si partnerovu hodnotu a zamerajte sa na maličkosti, ktoré vás na ňom tešia.

zdroj: Photo by Orione Conceição from Pexels

Rozvíjajte pozitívnu energiu vo vzťahu aktivitami a drobnými momentami ocenenia, ktoré pomôžu vášmu vzťahu napredovať.

V zdravotnej oblasti anjeli varujú pred problémami s pečeňou. Mnohým z nás by prospel celkový detox, ale aktuálne postačí, ak sa tento týždeň zrieknete alkoholu a budete mať viac pod kontrolou aj príjem polotovarov, mastných jedál a sladkostí. Ak už trpíte určitým ochorením pečene, nie je dobré zanedbávať rady lekárov a treba si naozaj dôkladne vstúpiť do svedomia.

V pracovnej oblasti anjeli vidia len konflikty a smútok. Najhoršia situácia hrozí príliš emotívnym jedincom, ktorí môžu mať tendencie analyzovať udalosti v práci aj mimo svojho pracovného času. Hrozia výpovede a vo všeobecnosti aj hádky s konfliktnými spolupracovníkmi. Nenechajte sa preto zatiahnuť do vypätých situácií a snažte sa nebrať si všetko osobne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy