Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 27. 4. do 3. 5. 2020.

Anjeli chcú poznať vaše túžby. Prišiel čas prehodnotiť nielen svoje túžby, ale i činy. Nie je problém zmeniť svoje názory, problém je zostávať v niečom nefunkčnom, čo vás už dávno neteší. Nebojte sa nahlas vysloviť to, čo si tajne želáte v kútiku duše.

Nech je vaše želanie akokoľvek nereálne, anjeli vedia, či je jeho dosiahnutie pre vás dobré. Preto vás nasmerujú, aby ste sa uberali správnou životnou cestou k jeho naplneniu, alebo vám poradia inú cestu a prekážky, pri ktorých zistíte, že naozaj existuje niečo oveľa lepšie, ako ste si pôvodne mysleli.

Prichádza týždeň plný lásky. Nezadaní budú mať šancu zoznámiť sa s niekým, ktorý skrýva potenciál pre trvalý vzťah. Ak už vo vzťahu ste, uvedomte si partnerovu hodnotu a zamerajte sa na maličkosti, ktoré vás na ňom tešia.

zdroj: Photo by Orione Conceição from Pexels

Rozvíjajte pozitívnu energiu vo vzťahu aktivitami a drobnými momentami ocenenia, ktoré pomôžu vášmu vzťahu napredovať.

V zdravotnej oblasti anjeli varujú pred problémami s pečeňou. Mnohým z nás by prospel celkový detox, ale aktuálne postačí, ak sa tento týždeň zrieknete alkoholu a budete mať viac pod kontrolou aj príjem polotovarov, mastných jedál a sladkostí. Ak už trpíte určitým ochorením pečene, nie je dobré zanedbávať rady lekárov a treba si naozaj dôkladne vstúpiť do svedomia.

V pracovnej oblasti anjeli vidia len konflikty a smútok. Najhoršia situácia hrozí príliš emotívnym jedincom, ktorí môžu mať tendencie analyzovať udalosti v práci aj mimo svojho pracovného času. Hrozia výpovede a vo všeobecnosti aj hádky s konfliktnými spolupracovníkmi. Nenechajte sa preto zatiahnuť do vypätých situácií a snažte sa nebrať si všetko osobne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.