instagram/madamelena_

Posledný mesiac v roku prišiel rýchlo a pripravil si pre teba nové výzvy a zážitky. Zimný slnovrat začína tento rok 21. decembra. Tento deň je zároveň aj najkratší deň v roku a najdlhšia noc.

Zisti, aké veci si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Naučíš sa, že nádej má veľkú moc a vždy ju musíš pociťovať. Pamätaj si, že tie najlepšie veci potrebujú čas. Aj keď tomu neveríš, je to pravda. Tento mesiac si skús nájsť viac času na rodinu a v práci si zober viac dovolenky.

Ak si single, bude to trvať pár mesiacov, než nájdeš toho pravého. Vianoce sú však ideálny čas na to, aby si sa zoznámila s niekým, kto nechce len flirtovať, ale hľadá vážny vzťah.

Býk

Musíš vedieť, že na svete je veľa krásnych miest, ktoré môžeš vidieť. Bez ohľadu na to, aký si mala tento rok, nezanevri na cestovanie. Taktiež sa pokús byť v decembri viac láskavejšia a tolerantnejšia, pretože ak nebudeš, nikdy v sebe neobjavíš chuť na zmenu. Zmena je v živote nevyhnutná vec.

Ak si single, môžeš za to iba ty. Dovolíš ľuďom, aby sa k tebe správali zle, pretože si myslíš, že to je to jediné, čo si zaslúžiš. V decembri začni veriť v pravú lásku, ktorá je dobrá a spravodlivá.

Blíženci

Tento mesiac nezabúdaj na to, že najdôležitejšie je to, aby si bola sama sebou. Nie je čoho sa báť. Tí správni ľudia ťa budú mať radi, odplašíš len tých nesprávnych, ktorí by sa s tebou aj tak prestali baviť. Možno nie v decembri, no stalo by sa to.

Ak si single, Vianoce sú pre teba náročné, pretože sa cítiš ešte viac zraniteľnejšia, než inokedy. Tento mesiac však na to nemysli a radšej dávaj 100% pozornosť rodine, pretože len vtedy, keď lásku nebudeš hľadať, si ťa nájde.

Rak

V decembri spoznáš pár ľudí, ktorí ťa motivujú k tomu, aby si bola kreatívnejšia a mala viac nápadov na to, čo dať ľuďom na Vianoce. Avšak, s novými ľuďmi prichádzajú aj nové názory na svet, ktoré musíš občas zvážiť. Daj si pozor.

Ak si single, možno práve v decembri nájdeš svojho pána dokonalého. Už ti nebude záležať na tom, aby si bola perfektná, stačí že budeš sama sebou a on ťa bude vtedy milovať najviac.

Lev

Tento mesiac si daj pozor na to, komu budeš dôverovať. V tvojom okolí sa nachádzajú ľudia, ktorí ťa chcú oklamať. Aj napriek takýmto ľuďom musíš veriť tomu, že ľudia sú stále dobrí.

Ak si single, zažiješ veľa flirtu. Vianoce a Silvester ti zaručia nové kontakty, vďaka ktorým si posilníš ego, pretože budeš môcť veľa flirtovať. Vážny vzťah nečakaj, ten príde neskôr.

Panna

V decembri nezabúdaj na to, že aj neúspech je súčasťou života. Nemôžeš iba vyhrávať, potom by si si výhry nevážila. Musíš len robiť všetko pre to, aby si bola spokojná sama so sebou.

Ak si single, maj sa na pozore. Túžiš po láske a tak ju možno tento mesiac spoznáš a zamiluješ sa. Avšak, musíš mať oči otvorené, pretože bude všade okolo teba. Nezabudni rozlišovať flirt od pravej lásky.

Váhy

V decembri si neoddýchneš, pretože nebude ideálny. Budeš mať pocit, že tvoj život sa rozpadá. Povinnosti sa na teba budú sypať, nič ti nebude vychádzať podľa plánov a rozhodne nebude december mesiac pokoja.

Ak si single, buď trpezlivá. Tento mesiac ti dá pár znamení, ako by mal vzťah vyzerať a tak budeš pripravená na to, aby si našla svoju spriaznenú dušu. Budeš snívať o budúcnosti, ktorá bude naplnená láskou. Čomu veríš, to sa aj stane.

Škorpión

Tento mesiac sa budeš s ľuďmi často hádať. Nemáš to rada, pretože musíš mať vždy pravdu. No musíš si uvedomiť, že každý človek je iný a verí v niečo iné. Práve toto je na živote krásne.

Ak si single, otvor svoje srdce. Je to pre teba ťažké, no pomaly sa snaž ľuďom dôverovať, pretože aj na teba čaká láska. Čím skôr to pochopíš, tým skôr príde. Možno už na Vianoce.

Strelec

Život stojí za to, aby si ho prežila najlepšie ako vieš. Využi každý deň tohto mesiaca na to, aby si si splnila všetko, čo si v tomto roku chcela. Máš úplnú slobodu v rozhodovaní, preto ti nikto nemôže zabrániť.

Ak si single, tak je to preto, pretože si tento rok nemala šťastie na vzťahy. Spoznala si samých hlupákov, ktorí ťa chceli len do postele. V decembri to bude pre teba obzvlášť ťažké, pretože nikto nechce byť single na Vianoce. Musíš však vydržať a láska príde.

Kozorožec

Myslíš si, že si tento rok premrhala. Spomeň si však na to, koľkým ľuďom si urobila radosť a kto bol s tebou. V decembri všetkým láskavým ľuďom poďakuj, pretože nie každý človek má takéto šťastie.

Ak si single, buď zodpovedná a nenaleť prvému mužovi, ktorý ťa pozve k nemu domov na film. Daj láske čas a neunáhli sa. Tento rok na ňu aj tak nebudeš mať šťastie.

Vodnár

Ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče. Vydrž v práci do posledného dňa a potom si budeš môcť užívať Vianoce v plnej paráde. December pre teba bude chaotický, no zároveň veľmi vzácny. Po náročnej práci budeš mať konečne čas pre seba.

Ak si single, tento mesiac ťa čaká stretnutie s osobou, ktorá je v tvojom živote už dlhšie. Nebude to žiadna spriaznená duša, no niekto, s kým si budeš dokonale rozumieť. Či z toho bude vzťah je na tebe.

Ryby

Tento mesiac pocítiš veľa kreativity, preto budú tvoje darčeky pre ľudí ručne vyrábané. Taktiež sa budeš často stretávať s priateľmi, pretože si ich poslednú dobu dosť zanedbávala. To spôsobilo, že si sa cítila sama, preto si na nich teraz nájdeš čas.

Ak si single, buď za to vďačná. Iba teraz máš čas na to, aby si sa rozvíjala a pracovala na sebe. Keď budeš vo vzťahu, nebudeš mať na to toľko času, pretože sa budeš venovať svojmu priateľovi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating