Instagram.com/TK Wonder

Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy. Snažíme sa o ne starať čo najlepšie, ako vieme, no niekedy nie je výsledok aj tak dostačujúci. Tieto dvojičky, ako sa zdá s tým už nemajú najmenší problém, ale aj ony sa museli vyrovnať s tým, ako tomu bolo v minulosti.

Zoznám sa s identickými dvojčatami, Ciprianou Quann a TK Wonder. Ak by si ich stretol na ulici, určite by si ich len tak neprehliadol, práve naopak. Pozornosť totiž pútajú svojimi nevšednými vlasmi, ktoré sú navyše aj prírodné.

V minulosti dievčatá svoje vlasy ale nemali príliš v láske. Skôr ich nenávideli. Cipriana si spomína na obdobie, kedy jej dokonca prekážali: „Začínala som svoje vlasy skutočne nenávidieť a považovala som ich za obrovskú prekážku.“ Ale ako išiel čas, dievčatá sa rozhodli prestať svoje vlasy narovnávať a začali ich prijímať také, aké sú. Stali sa z nich kráľovné prirodzených vlasov, čo spôsobuje žiarlivosť u nejednej ženy po celom svete. Na Instagrame má každá z nich viac ako 100 tisíc sledovateľov.

Okrem toho sestry, aj spolu s ich veľmi dobrou kamarátkou Nikishou Brunson stoja za blogom s názvom Urban Bush Babes, v ktorom sa venujú najmä prirodzeným vlasom, móde, zdraviu, životnému štýlu, hudbe, umeniu či kultúre.

TK Wonder hovorí aj o tom, ako sa ostatní ľudia zvykli správať k osobám s afro účesmi: „Myslím si, že to prišlo až do bodu, kde ľudia pohŕdali tými, ktorí nosili svoje vlasy prirodzené a boli tam nepochybné náznaky hanby voči ľuďom, ktorí nosili svoje vlasy naturálne alebo v afro účesoch.“ TK Wonder ešte dodáva, že: „To bolo o prelomení stereotypov a pohŕdavého vnímania, ktoré mávali ľudia o prirodzených vlasoch.“ A teraz, čokoľvek sa tieto dvojičky rozhodnú robiť, púšťajú sa do toho s ambíciou, sebadôverou, vášňou a samozrejme s krásnymi vlasmi. Možno by sme mali prestať bojovať s tými naši drobnými „nedostatkami“ a premeniť ich na našu prednosť, ako to spravili tieto newyorské dvojičky.

V minulosti Cipriane jej vlasy prekážali

twins-hair-urban-bush-babes-cipriana-tk-quann-32-58c654e9abcc6__700 instagram.com/Cipriana Quann

To sú ony. Dvojičky Cipriana Quann a TK Wonder

landscape-1430455069-gallery-1430412224-tk-cip-portrait-1 Kathryn Wirsing

Stačí len prijať to, kým sme

twins-hair-urban-bush-babes-cipriana-tk-quann-17-58c654cddc4d5__700 instagram.com/Cipriana Quann

twins-hair-urban-bush-babes-cipriana-tk-quann-4-58c654b3d899c__700 instagram.com/TK Wonder

twins-hair-urban-bush-babes-cipriana-tk-quann-27-58c654e08710c__700 instagram.com/TK Wonder

instagram.com/Cipriana Quann instagram.com/Cipriana Quann

Diego Villarreal Diego Villarreal

4 dlhybanner

boredpanda.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista