Ktovie, či si manželský pár Do Won Chang and Jin Sook mysleli keď založili obchod s dámskym oblečením, že o 32 rokov neskôr budú vlastniť 760 týchto obchodov vo viac ako 5 krajinách sveta. A väčšou novinkou je, že sa stále rozrastajú a tento rok otvárajú ďalšie pobočky  v piatich krajinách Európy, medzi ktoré patrí aj Slovensko!

Čím je vlastne táto značka taká populárna a prečo by si sa jej príchodu do našej krajiny mala tešiť aj ty?

Keď manželský pár z Južnej Kórei v roku 1984 postavil prvý obchod, niesol názov Fashion 21 a výber nebol najväčší. Predávala sa tam móda iba pre ženy. Ale aj tak mali po roku taký obrovský úspech, že nielenže sa začali rozrastať, ale do svojho sortimentu pridali aj pánske oblečenie a neskôr už aj meno Forever 21. Dnes už tu môžeš nájsť od detského oblečenia takmer všetko. Stále však nevieš, prečo povedať áno tomuto obchodu?

Forever 21 je preslávený tým, že ponúka kúsky, ktoré akoby prišli rovno z módnej prehliadky. A preto ak si aj ty občas s tichou závisťou pozerala nejakú módnu prehliadku, nemusíš už iba snívať o tom, aké by to bolo dať takú kopu peňazí za ten čierny top.  Forever 21 je totiž tolerantný k našim peňaženkám a preto si už aj ty môžeš dovoliť zažiariť ako celebrita.

Sídlo tohto svetového obchodu bude v našom hlavnom meste a preto sa tam niekedy zastav, či už na nákupy alebo sa aspoň inšpirovať. Veď aj samotný Do Won Chang začínal ako pracovník na pumpe alebo v kaviarni. Preto nie sú tieto obchody plné len úžasnej módy, ale aj inšpirácie a tvrdej práce.


forever-21-store
foto: news.apparelresources.com
cover foto: macerich.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista