Flirtovanie medzi mužom a ženou

Sú ženy, ktoré milujú ten pocit, keď sa muž všemožne snaží získať ich pozornosť a srdce. A potom sú tu také, ktoré rady prevezmú situáciu do vlastných rúk a použijú všetky svoje tajné zbrane na to, aby očarili muža, ktorý im padol do oka. Flirtovanie je pre jednu zábava, pre druhú niečo, na čo nemá odvahu.

Do tej druhej skupiny rozhodne nepatria ženy, ktoré sa narodili v nasledujúcich troch znameniach. Tie flirtovanie priam zbožňujú a majú na to vlohy už od svojej povahy.

Škorpión

Žena narodená ako Škorpión sa považuje za vášnivú a ctižiadostivú. Miluje dobrodružstvo a aj balenie chlapa v bare je pre ňu adrenalínový zážitok. Hovorí sa o nej, že je veľmi zmyselná, čo jej pri balení chlapov pomáha. Navyše, je to aj žiarlivý typ, takže ukradnúť si svojho vyvoleného spod pazúrov inej ženy, je pre ňu výzva.

Lev

„Levica“ miluje pozornosť svojho okolia, rada je tou, na ktorú sa všetci pozerajú s obdivom. Hanblivosť tak u nej nenájdeš. Je to vášnivá žena, ktorá má v sebe dostatok se*uálnej energie. Nie je to žiadna žienka domáca, rada má vo vzťahu tú moc v rukách ona sama. A taktiež si rada sama vyberá muža, ktorého chce „uloviť“.

Nemá preto problém ako prvá napísať správu niekomu, kto sa jej páči, ani žmurknúť očkom v meste na fešáka, ktorý prešiel okolo nej. Ak na ňu nejaký chlap tlačí, skôr ju to odrádza.

Blíženci

Blíženci majú v sebe 2 osobnosti a nikdy nevieš, ktorá sa prejaví viac. Single ženy v tomto znamení vedia byť jeden večer utiahnuté myšky, na ten druhý sa v nich prebudí zviera. Majú v sebe temperament a vo vzťahoch chcú mať bič v ruke ony.

Nemajú rady nudu a flirtovanie je pre nich aj skvelou zábavkou. Dokážu odhodiť zábrany a ísť sa úplne neznámym mužom, aby ho poprosili o „pomoc“.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy