To, že pri chudnutí je najdôležitejšia strava, všetci dobre vedia. Práve jej sa prikladá až 80 % úspechu. Už len vďaka správne nastavenému a vyváženému jedálničku môžu ísť kilá dole veľmi ľahko. Keď sa k tomu pridá aj pohyb, výsledok je zaručený.

No keď sa povie strava pri chudnutí, väčšina ľudí si nepredstaví nič iné, ako nudné diéty bez chuti, pri ktorých je človek extrémne hladný a po pár dňoch to vzdá. Opak je však pravdou, stačí vedieť, ako na to. Nie je to totiž iba o šalátoch.

Ak si nevieš predstaviť, čo si dať na taký obed, pripravili sme pre teba niekoľko videoreceptov, ktoré sú na začiatok absolútne ideálne. Okrem toho aj ľahké na prípravu a navyše, nezaplače pri nich ani tvoja peňaženka.

10 receptov, s ktorými pôjde váha rýchlo dole

Hlavné je, aby si každý deň jedla plnohodnotnú stravu bohatú na bielkoviny, sacharidy, vlákninu aj zdravé tuky, pretože tvoje telo potrebuje každú zložku. Ak sa budeš vyhýbať vysmážaným jedlám či tým, ktoré obsahujú veľa bielej múky a cukru, pôjde ti to ľahšie.

Ak si potrebuješ obed nosiť so sebou alebo máš nedostatok času a chceš mať niečo v chladničke pripravené vopred, potom vyskúšaj tieto tipy

Úplne lacné a pritom chutné i zdravé? My hovoríme áno týmto receptom!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.