Festival

Leto sa pomaly blíži a k nemu pre mnoho ľudí neodmysliteľne patria aj letné festivaly. V tomto článku sa dozvieš, čo ti určite chýbať nemôže. Stan, karimatka a spacák sú pre všetkých známe, čo iné si však treba na festival zbaliť?

Hygienické potreby

Nezabudni si zbaliť okrem základných hygienických potrieb aj vlhčené servítky a dezinfekčný gél. Vďaka týmto dvom veciam sa budeš cítiť čistejšie a viac fresh počas celého festivalu. Pomôcť ti môže aj napríklad minerálna voda v spreji, ktorou môžeš osviežiť nielen seba, keď si ju rozprášiš po tele.

Slnečná ochrana

Slnečné okuliare na festival sú must have, ale takisto nezabúdaj chrániť aj svoju pokožku a pravidelne sa natierať opaľovacím krémom. Nezabúdaj ani na šiltovku alebo šatku na hlavu. Nechceš predsa dostať úpal a prísť tak o celý zážitok.

Festival
zdroj: Unsplash/Joseph Pérez

 

Externá nabíjačka

Je jasné, že aj počas festivalu chceš zostať online a zdieľať všetky zážitky z koncertov na sociálnych sieťach, preto si určite nezabudni pribaliť externú nabíjačku. Nie je dobré spoliehať sa na nabíjacie miesta na festivale, pretože sú častokrát obsadené a musíš zostať sedieť pri mobile. Vďaka externej nabíjačke sa budeš môcť voľne pohybovať a zároveň si dobíjať telefón.

Štuple do uší

A nielen pre tvoj kvalitnejší spánok ale aj pre komfort tvojich uší počas festivalu. Štuple do uší by si mala mať aj počas koncertov, pretože uši sa zbytočne trápia pri hlasných reproduktoroch. Neboj sa, nebudeš o nič ukrátená a zážitok z koncertov zostane rovnaký.

Festival
zdroj: Unsplash/Globelet Reusable

Fľaška na vodu

V neposlednom rade nezabúdaj na dodržiavanie pitného režimu. V našom staršom článku nájdeš 5 varovných signálov, že nepiješ dostatok tekutín. Mať stále so sebou vlastnú fľašku s čistou vodou je na rozhorúčenom letnom festivale naozaj potrebné. Nemusíš čakať rady na nápoje a napiť sa môžeš kedykoľvek pociťuješ smäd. A hlavne na festivaloch sú dostupné cisterny s pitnou vodou, takže si svoju fľašku môžeš kedykoľvek znova naplniť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife