Instagram/fero_joke

Vianoce už doslova klopú na dvere a v mnohých domácnostiach to v posledné dni vyzerá asi veľmi podobne. Zháňanie darčekov na poslednú chvíľu, veľké sviatočné upratovania, pečenie koláčov, … namiesto toho, aby sme nasávali pohodovú atmosféru, do poslednej chvíle stresujeme a naháňame sa, aby bolo všetko dokonalé.

Určite to poznáš aj ty, ak to nerobí tvoja mama, možno to už robíš aj ty sama. Začiatkom decembra si povieš, že tento rok budú sviatky pokojné, a 23. decembra nevieš, kde ti hlava stojí. Presne takúto situáciu, ktorá sa zrejme teraz odohráva v nejednej slovenskej domácnosti, dokonale vystihol komik Fero Joke.

Fero je známy a obľúbený vďaka tomu, že svojimi krátkymi videami vie perfektne parodovať rôzne iné videá, ale aj bežné situácie, ktoré dennodenne zažívame. A so svojím posledným vianočným počinom zožal obrovský úspech! Viac ako 428-tisíc pozretí a 2 000 komentárov hovorí samo za seba.

Zrátať koláče, vyleštiť kúpeľňu, povysávať celý dom, skontrolovať darčeky, … stavíme sa, že v nasledujúcom videu nájdeš aj kus z diania u vás doma.

Tak čo, vyzerá to u vás doma takto aj tento rok?

Situácie z domácností vie vystihnúť dokonale

Zdroj: Instagram/fero_joke

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News