Aj ty si už podľahla súčasnému trendu youtubovania? Pokiaľ teda nemáš už svoj vlastný kanál, na ktorý natáčaš videá, tak si ho aspoň uprednostnila pred telkou. Tu si môžeš vybrať čo a kedy chceš pozerať. A že sa tam dá nájsť skutočne všetko si sa už určite presvedčila. Tiež máš ale niekedy zmätok zo všetkých tých báb, ktoré ti radia čo sa k čomu nosí? Ak áno, skús si nájsť niekoľko kanálov, ktoré sa fakt oplatí pozerať.

 

Wendy´s Lookbook

Táto exotická slečna by určite nemala chýbať medzi tvojimi odbermi ak máš aspoň trocha nos na módu. Jej minimalizmus a prepracovanosť videí ťa určite dostanú. Má nielen výborný vkus, ale uvidíš, že ťa dostanú aj jej jedinečné lookbooky.
Mejuri-1-472x708foto: wendyslookbook.com

 

Zoella

Myslím, že toto meno netreba ani predstavovať. Súčasná britská youtuberka s najväčším počtom odoberateľov (čo sa žien týka) má do módy určite čo povedať. Nejaký ten rok sa v tom už pohybuje a po prelistovaní jej kanálu zistíš, aké množstvo módnych kúskov táto slečna vlastní a čo sa práve nosí a čo nie.
20160219_ZOESUGG_SLGSHOT_04_0543_FINAL-865x1298foto: zoella.co.uk

 

Tess Christine

O niečo menej odberateľov (na svetové pomery) má mladé dievča Tess Christine. To jej však neuberá na kvalite. Je známa svojimi Get The Look videami, kde ti ukáže, ako sa aj ty môžeš inšpirovať celebritami a ich outfitmi. A toto šikovné dievča má v zálohe aj množstvo Travel diaries, kde cestuje po svete so svojim chlapcom, tak sa u nej určite zastav.
13739581_156984824708695_2089935512_nfoto: instagram


Inthefrow

Ďalšia britská slečna s bielou hrivou (na ktorú prešla po ružovej a fialovej) si tiež zaslúži tvoj odber. U nej môžeš načerpať množstvo inšpirácie a aj odvahy. Niektoré jej kúsky sú totiž na naše „pomery“ trocha extravagantné, no za to jedinečné a práve ona ti ukáže, ako správne vyniknúť a ostať in.
IMG_9403foto: inthefrow.com

 

What Olivia Did

A ako sa hovorí „last but not least“ uvádzam kanál What Olivia Did. Olivia síce nemá milióny odberateľov, ale z jej videí zistíš, že to, čo robí ju baví a určite sa u nej nudiť nebudeš. Popri rôznych typoch jej videí vynikajú hlavne jej hauly, kde vidieť, že odvaha a správny vkus nechýba ani tejto slečne.
28239273843_3292f849ef_bfoto: whatoliviadid.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista