instagram.com/chloe, instagram.com/chanelofficial

S ďalším ročným obdobím prichádzajú aj nové trendy, ktoré budú na IN. Teraz však nebude reč o oblečení ani topánkach, ale inom doplnku, ktorý dokáže celý outfit posunúť na inú úroveň. Sú ním kabelky, vďaka ktorým túto jeseň zažiariš. 

Reťazová reakcia

Reťazové pútko je späť a v ešte väčšej sile. Ukázala to najmä JW Anderson, ktorá na svojich kabelkách použila mohutnú reťaz, ktorou sa snaží viac upútať na ňu, ako na samotnú kabelku. V tomto trende však pokračujú aj Chloé, Altuzarra či Carolina Herrera.

Dvojité potešenie

Ak si o tom nepočula a je to pre teba novinka, buď si istá, že to nie je niečo šokujúce. Jednoducho namiesto jednej kabelky budeš nosiť dve. Takže ak sa nedokážeš zmestiť do jednej kabelky, tento trend je pre teba. Práve tu neplatí pravidlo: „Menej je viac!“ Svoje o tom vedia značky ako Off-White, Givenchy či samotný Chanel.

Štruktúrované rukoväte

Krátke rukoväte na kabelkách sú čím ďalej tým viac trendy. Od geometrických tvarov po putká s obručami sa stali z nevýrazných kabeliek doslova šperky, ktoré je škoda zavesiť na rameno. Takéto luxusné kabelky môžeš nájsť u dizajnérov ako Marc Jacobs či Oscar de la Renta.

Fluffy invázia

Odteraz sa môžeš svojou kabelkou aj zahriať, pretože všetko s (umelou) kožušinou či huňatým materiálom je v kurze. Vďaka dizajnérom ako Fendi, Off-White či Chanel budeš nielen ty, ale aj tvoje veci na jeseň zaručene v teple.

Oversized tašky

Dobrá správa pre tých, ktorý nie sú nadšenci trendu mini tašiek: obrovské kabelky sa vracajú späť. Svoje ďakujem môžeš povedať dizajnérom pre značky ako je napríklad Christian Dior alebo Proenza Schoulder.

View this post on Instagram

Fabulous #DiorTote Bag 🤩👌🏻💯

A post shared by Dior Fan Page (@classicdior) on

Mikro mini

Opak oversized tašiek sú tie mikro, ktoré sa stále zmenšujú. Tak asi fanúšička kabeliek, do ktorých zmestíš maximálne kľúče a pár drobných si na správnej adrese. Neskutočný boom zažívajú už v tomto období kedy Jacquemus navrhol asi najmenšiu kabelku, do ktorej horko-ťažko vmestiť AirPody.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista