žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pre každú z nás je typické niečo, čo našu osobnosť charakterizuje a definuje. Samotnú úlohu však v našom živote zohrávajú aj farby. Zisti, ktorá je pre teba vhodná práve podľa tvojho znamenia.

Farby pre znamenia zverokruhu

Baran

Pokiaľ si sa narodila v znamení Barana, tvojou farbou bude jednoznačne červená. Práve ona dokáže podporiť a zároveň rozvíjať tvoju osobnosť a dodávať ti sebavedomie, no zároveň ťa zakaždým aj rozžiariť.

Býk

Pre tieto ženské znamenia sa najviac hodí zelená a to v akýchkoľvek odtieňoch. Patríš medzi typy ľudí, ktorí obľubujú prírodu a majú k nej veľmi blízko. Ak si ju ešte nikdy neskúsila, nastal ten správny čas urobiť to.

žena v listoch
zdroj: Pexels/Noelle Otto

Blíženci

Žltá je presne tou farbou, ktorá tvoju osobnosť rozžiari a nielen to. Dodá tvojej osobnosti veľa sily a pozitívnej energie, obzvlášť počas zimných mesiacov. To však neznamená, že počas letných a horúcich dní by si na ňu mala zabudnúť.

Rak

V prípade, že súčasťou tvojho života je biela farba, nebude to náhoda. Reprezentuje ako jednoduchosť, tak aj dokonalosť. Osoby, narodené v znamení Raka ju vo svojom živote zbožňujú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy