Dvojica v objatí si chce dať pusu
Pexels/ Ron Lach

Nový týždeň je vždy plný očakávaní. Aký asi bude? Čo všetko ti môže priniesť do cesty? Zisti to v našom týždennom horoskope a priprav sa na všetky nástrahy.

Baran

Začiatkom týždňa budeš mať pocit, že sa nudíš, no to sa rýchlo zmení. Povinností budeš mať veľa, no objavia sa až ku koncu týždňa, kedy na ne nebudeš mať energiu. Priprav si veľa kávy, aby si to všetko zvládla.

V partnerskom vzťahu bude mať priateľ veľa pochopenia. Aj keď nebudete spoločne tráviť toľko času ako minulý týždeň, stále ťa bude rovnako ľúbiť. Pokiaľ si nezadaná, venuj sa iba práci.

A čo tvoje zdravie? O to si nemusíš robiť starosti, no mala by si dbať na dostatok spánku, aby si mala energiu. Spi minimálne 7 hodín každú noc.

Býk

Tvoj týždeň nevyzerá priaznivo. Budeš sa so všetkými hádať, lebo nebudú mať pochopenie pre to, čo robíš. Snaž sa im to vysvetliť, no keď to nepomôže, zbytočne sa nerozčuľuj. Ku koncu týždňa by si mala ísť na kozmetiku.

Vo vzťahu sa hádky neobjavia, môžeš byť pokojná. Partnerovi by si však mala pripraviť prekvapenie, aby vedel, ako veľmi ho miluješ. Ak nikoho nemáš, prekvap rodinu a niekedy im uvar večeru.

Čo sa týka zdravia, môže ťa potrápiť bolesť zubov. Nemáš čas ísť k zubárovi? Tak sa aspoň vzdaj sladkostí a nezanedbávaj dentálnu hygienu.

Blíženci

Tvoj týždeň bude veľmi optimistický. Teplé počasie robí svoje, preto budeš mať každý deň dobrú náladu a práca ti pôjde od ruky. Nemusíš sa báť, že by si niečo pokazila alebo nestihla. Podarí sa ti všetko.

V partnerskom vzťahu tiež zavládne pokojná atmosféra. Priateľ na teba bude mať čas a bude ti venovať dostatok pozornosti. Keď si sama, choď často do prírody.

Tvoja imunita potrebuje posilniť. Tento týždeň by si si mala dopriať viac kyslého ovocia, aby si mala dostatok vitamínu C.

Rak

Budeš mať povinností nad hlavu, preto sa neboj požiadať o pomoc. Hoci by si to zvládla sama, vôbec by si sa nezastavila a mohlo by sa stať, že by si pracovala aj počas víkendu. To asi nie je to, čo by si chcela.

Vo vzťahu sa tiež priprav na hektickú atmosféru, lebo tvoj priateľ bude chcieť vyskúšať veľa nových vecí. Mala by si im byť otvorená. Pokiaľ nikoho nemáš, po práci vždy oddychuj a medituj.

Tvoje zdravie na tom nebude zle, ale nemala by si zanedbávať vlasy. Vyhraď si jeden deň na to, kedy si dopraješ beauty deň a skutočne sa budeš venovať iba sama sebe a svojmu telu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy