Seriál Priatelia

Dnes sme sa zobudili do smutného rána. Legendárny seriál Priatelia zasiahla extrémne smutná správa. Vo veku 54 rokov tragicky zomrela jedna z hlavných postáv. Matthew Perry náš svet opustil dnes v noci a píše o tom aj zahraničný portál TMZ. Aj z jeho posledného príspevku na Instagrame doslova mrazí.

Matthew Perry bol americko-kanadský herec, komik, výkonný producent, scenárista a dramatik. Preslávila ho úloha Chandlera Binga v obľúbenom seriáli Priatelia, ktorý sa doteraz pýši obrovskou sledovanosťou. Známy herec sa ale potom objavil aj v ďalších filmových snímkach. Vidieť si ho mohla napríklad vo filme Môj sused zabijak či Znovu 17.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aiaat 🤍 آيات (@aieaatt)

Zomrel ikonický herec zo seriálu Priatelia

Dnes v noci však svet zasiahla strašne smutná správa. Obľúbený herec Matthew Perry zomrel. Portál TMZ uvádza, že ho našli v dome v oblasti Los Angeles vo vírivke. A hoci mal v minulosti problémy s drogami a alkoholom, na mieste činu nič z toho nenašli.

„Sme zdrvení zo smrti nášho drahého priateľa Matthewa Perryho. Matthew bol neuveriteľne nadaný herec a nezmazateľnou súčasťou rodiny Warner Bros Television Group. Vplyv tohto komediálneho génia pocítil celý sveta  jeho odkaz bude žiť v srdciach mnohých. Toto je srdcervúci deň a posielame lásku jeho rodine, jeho blízkym a všetkým jeho oddaným fanúšikom,“ znie vyhlásenie spoločnosti Warner Bros.

Aj z posledného príspevku na Instagrame Matthewa Perryho mrazí. Pred šiestimi dňami tam zverejnil fotku zo svojej vírivky. „Oh, takže teplá víriaca voda navôkol ti dáva dobrý pocit. Som Mattman,“ pridal k nej popis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Matthew Perry (@mattyperry4)

A hoci jeho hereckí kolegovia zo seriálu Priatelia sa ešte neozvali, odkazy do neba mu posielajú aj naše známe tváre. V stories na Instagrame si na známeho herca zaspomínala speváčka Tina, herečka, speváčka a modelka Alžbeta Ferencová či raper Kali.

Zdroj: Instagram/mattyperry4, TMZ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News