Máš niekedy pocit, že ťa ľudia v tvojom okolí nechápu? Že nevidia, ak sa trápiš alebo nerozumejú tvojim myšlienkam a činom? Nuž, každý človek vníma ostatných okolo seba inak. Kým jeden si nevšimne, že plačeš, druhý vycíti, že si smutná iba pri pohľade na teba. Ak hľadáš porozumenie, nájdeš ho u ľudí narodených v týchto 3 znameniach. Ich empatické cítenie je totiž veľmi vysoké.

Váhy

Človek narodený v tomto znamení miluje pohodu, harmóniu a vždy bojuje za spravodlivosť. Ak niekto „narúša“ pokojnú atmosféru svojou skrytou náladou, ihneď to vycíti. Dokáže sa vcítiť do kože akéhokoľvek človeka a jeho pocity dokáže prežiť spolu s ním. Ak sa trápi jeho blízky, bude sa aj on, pretože chce pre všetkých vo svojom okolí len to dobré.

Keďže neznáša nespravodlivosť a konflikty, vždy sa bude každý problém snažiť vyriešiť ako nestranná osoba. Nech už budeš potrebovať hocičo, toto znamenie sa ti chrbtom neodvráti.

Ryby

Človek narodený v znamení Rýb je stelesnením samotnej empatie. Je to dobrák, ktorý rád sníva a všetko robí s pokojom a láskou. Je to ten človek, ktorý bude úprimne počúvať tvoje srdcervúce výlevy a zvolí tie správne slová, ktorými sa ti bude snažiť pomôcť.

To, že sa niečo deje, aj keď mu nikto nič nepovie, zistí aj tak, vďaka svojej silnej intuícii. Môžeš sa na neho široko usmievať, i tak ti z očí vyčíta, že ťa niečo trápi.

Rak

Rak je veľmi citlivý človek, takže dobre chápe, ako dokážu vnútorné pocity človeka vytrápiť. Vie, že sám rád ocení, ak si ho niekto vypočuje a poradí mu, preto to robí aj on sám pre ostatných. Jeho rodina a najbližší priatelia sú pre neho všetkým, takže dvere majú u neho vždy otvorené.

Je to človek optimistický, srdečný a pre každého má porozumenie. Niekedy si však problémy druhých berie príliš osobne, čo nie je pre jeho psychiku najlepšie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.