Rytmus s Jasminou

Fanúšik a TikToker, ktorého si na svojich sociálnych sieťach možno postrehla aj ty, naspieval chytľavú skladbu pre jedného z našich najznámejších raperov. Rytmus si ju prezdieľal na svojom Instagrame, no fanúšikovia z nej nie sú veľmi nadšení. 

Patrik „Rytmus“ Vrbovský v česko-slovenskom šoubiznise patrí medzi najznámejších hudobníkov. A hoci už pokoril svet rapu, teraz sa chce vrhnúť na herectvo. Práve pred pár dňami sa na filmové plátna dostal film Vojna policajtov, kde si zahral aj Rytmus a herec Juraj Loj, ktorý sa tam objavuje tiež, jeho výkon vychválil.

Rytmusa však poznáme aj ako veľkého srandistu. Svoj vtip a pravdovravnosť neustále ukazuje nielen na svojich sociálnych sieťach, ale aj v podcastoch, kde bol hosťom. Dokonca v tom svojom ukázal aj moderátorsky talent. Zistili sme tak, že je multitalentovaný a ide mu všetko, na čo siahne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Nevadí mu ani to, keď si z neho niekto vystrelí. Nedávno tak spravili Jovinečko s Biankou Rumanovou, na čo Rytmus reagoval smiechom. A pred pár dňami o ňom naspieval krátku chytľavú pieseň známy TikToker Adrián Figo, ktorý sa objavil aj v Česko Slovensko má talent či SuperStar a dokonca chcel kandidovať do parlamentných volieb.

Rytmus sa dočkal pocty od fanúšika

Aďo na svojich sociálnych sieťach zverejnil video, v ktorom spieva: „Rytmus je pán, Rytmus je pán. Keď počujem jeho rap, hneď lepší deň mám,“ znejú slová krátkej piesne. Vo videu Adrián spieva a tancuje pred fotkou Rytmusa s jeho rodinou. Známy raper to nezabudol prezdieľať na svojom Instagrame, no fanúšikovia z toho nie sú veľmi nadšení.

„Aďo je ten typ feláka, ktorý ti napadne pod slovom p**ofil,“ píše sa v jednom z komentárov pod videom na Rytmusovom profile. „Som si myslel, že tento je už v base,“ uvádza ďalší fanúšik. „Neviem, ale tento p**ofil nestojí za zdieľanie a pozornosť,“ myslí si ešte jeden.

Našli sa však aj pozitívne komentáre. „Teraz to budem mať celý deň v hlave,“ zasmial sa jeden z fanúšikov. „Zvonenie na telefón,“ píše ďalší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Zdroj: Instagram/rytmusking

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News