Rytmus s rodinou

V Sajfovej relácii na Youtube, Lvl Lama, sa priamo na Štedrý deň už po štvrtýkrát objavil Patrik Rytmus Vrbovský. Raper tam úprimne prehovoril o tom, aký bol jeho rok 2022 a veru, že to pre neho nebola žiadna sranda. Dokonca sme sa dozvedeli, že ho postretli zdravotné problémy. A ako si sám vygooglil, mohli byť i vážne.

Rytmus s manželkou Jasminou Alagič a ich synom žijú usporiadaný a šťastný život, čo denne môžeme vidieť aj na ich sociálnych sieťach. Hoci si súkromie strážia a zakrývajú aj tváričku ich 3-ročného Sanela, občas čosi prezradia.

Rytmus s Jasminou a Sanelom
zdroj: Instagram/rytmusking

Rovnako to bolo aj v relácii moderátora Sajfu, kde sa známy raper rozhovoril o strašidelnom zážitku v roku 2022, ktorý sa udial iba nedávno.

Rytmus o ťažkých chvíľach

Zdá sa, že 45-ročný raper mal ťažké posledné mesiace roka 2022. Iba pred pár dňami sa mal predstaviť v zápase celebrít – organizácie Fight Night Challenge. K tomu však nedošlo. Dôvodom boli Rytmusove zdravotné problémy, kvôli ktorým musel súboj zrušiť. Vtedy však išlo o chrípku, ktorá práve trápi mnohých.

Sajfovi sa ale zveril s hrozivými príznakmi, ktoré ho postretli pred pár týždňami. „Začala mi tŕpnuť noha začiatkom novembra. Tým, že sa hrbím a chodím zhrbene, tak čím som starší a keď príde takýto čas, že krátky deň, zima, tak mi stuhnú svaly a akoby sa mi neprekrvuje časť hlavy. A mám také polsekundové závraty,“ začala slovenská rapová hviezda.

Rytmus a Jasmina
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Rytmusa v novembri ešte k tomu potrápila aj chrípka spojená s malátnosťou a hnačkami. Google mu ale povedal niečo iné. „Mal som nočné potenia a podobne. A ja som si vygooglil, že sú to príznaky rakoviny. Ja som sa normálne tak vyschízoval, že som normálne zomieral a nikomu som o tom nepovedal,“ posťažoval sa a v duchu sa už vraj lúčil aj s rodinou.

Spevák si potom nechal urobiť aj testy u lekára a všetko, našťastie, dopadlo dobre. Po týchto správach znovu ožil a cíti sa oveľa lepšie.

Zdroj: YouTube/Sajfa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News