Vémola a Végh
Instagram/veghattila/karlos_terminator_vemola

Attila Végh a Karlos Vémola sú na našom územi výnimočné mená. Ako odhalil promotér Pavol Neruda pre portál Svet Evity, obaja zápasníci si svoju hodnotu uvedomujú a za jeden večer si vypýtali poriadne mastnú sumu. Zarobili to, čo iný nedostanú ani za celý rok.

Včera večer sa fanúšikovia bojových športov dočkali najväčšieho turnaja organizácie Oktagon na našom území. Promóteri si totižto prichystali galavečer na českom futbalovom štadióne Eden, kde sa odohral aj druhý dlho očakávaný zápas storočia.

Karlos Vémola dosiahol vytúženú výhru

Možno si pamätáš, že ešte pred piatimi rokmi sa proti sebe v klietke postavili Attila Végh a Karlos Vémola. Zápas storočia sa vtedy po unikátnom KO podarilo vyhrať slovenskému bojovníkovi, ktorý odvtedy nezápasil.

Práve teraz sa však rozhodol opäť prijať ponuku organizácie Oktagon, ktorá prichystala dlho očakávanú odvetu. V Edene sa totižto proti sebe opäť postavili títo dvaja bojovníci a víťazstvo si tentokrát pripísal český bojovník. Karlos si tak opäť napravil chuť po prehre so slovenským bojovíkom Samuelom „Pirátom“ Krištofičom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Neuveríš, koľko dostali obaja za zápas

Viacerým fanúšikom však bolo jasné, že obaja bojovníci by do zápasu nešli len tak a organizácia im musela ponúknuť lákavú ponuku. Ako informuje portál Svet Evity, promóter organizácie Pavol Neurda mal priznať, koľko zápasníci dostali.

„Atilla je obchodník uvedomuje si svoju hodnotu, vždy to vedel. Bolo to drahé. Mal latku oveľa vyššie, ale to nebolo možné zaplatiť a nemalo to zmysel. Pohybujem sa naozaj vo vysokých číslach, za zápas je to určite viac ako 100 tisíc eur,“ prezradil Pavol.

Táto poriadne mastná výplata za jeden jediný zápas určite prekvapila nejdeného fanúšika. Ako je však jasné, má ísť o najväčšiu sumu, akú kedy zápasník na našom území dostal. To svedčí len o veľkosti oboch bojovníkov, ktorý si naozaj uvedomujú svoju hodnotu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Zdroj: Svet Evity

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News