Altof a Svarinská
Instagram/letsdance.markiza/expl0ited_

Zdá sa, že obaja mieria hore raketovou rýchlosťou. Zaľúbená dvojica Kristína Svarinská a Peter Altof, známy ako Expl0ited, si užívajú svoj vzťah bez toho, aby ho viac verejne tajili. Nie len, že sa im darí v osobnom živote a po dlhej dobe nie je ani jeden z nich single, sťažovať sa nemôžu ani na pracovné ponuky. Známu herečku čoraz viac vidíme na obrazovkách aj v nových projektoch, no ako informuje Nový čas, televíziu si už čoskoro vyskúša aj jej partner.

33-ročná herečka a 25-ročný youtuber sa zblížili na šou Let’s Dance, pričom ich vzťah sa im nepodarilo tajiť príliš dlho. Zdá sa, že im to nevadí, pretože sú zamilovaní až po uši a aktuálne si užívajú svoju prvú spoločnú dovolenku.

Tanečná šou bola po dlhšom čase väčší televízny projekt, na ktorý Svarinská kývla. Okrem seriálu Sestričky sa v posledných rokoch ukazovala na obrazovkách pomenej.

Po menšej odmlke sa jej však hrnú pracovné príležitosti. Na Markíze dostala vedľajšie úlohy dokonca aj v seriáloch Druhá šanca či Svätý Max. Práve v televízii už čoskoro uvidíme aj premiéru jej mladšieho partnera, ktorý bude súčasťou novej pripravovanej relácie na RTVS.

Obľúbený influencer bude dokonca tvárou súťažného programu, pričom druhé moderátorské miesto obsadila taktiež známa tvár z Markízy. Ako inak, aj títo dvaja sa poznajú práve z Let’s Dance. Tušíš, o koho ide?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News