Lucy z Ruže pre nevestu
Instagram/lusymm/tvmarkizaofficial

Lucy bola v šou Ruža pre nevestu jednou z najvýraznejších účastníčok. Jej vtipné hlášky si obľúbil nejeden divák. Práve ona teraz exkluzívne pre Odzadu.sk priznala, aký ma po šou názor na Radka. Ženíchovi sa už dokonca aj ozvala. Dala by mu druhú šancu? A uvidíme ju aj v ďalšej zoznamovacej šou? To, a ešte viac sa dozvieš v nasledujúcich riadkoch.

Blondínka Lucy sa v šou netajila tým, že žije vo Švédsku. Práve naopak, je na to hrdá. Nevesta sa už od malička venovala rôznym športom – od cyklistiky, triatlonu, atletiky, až po zimné bežecké lyžovanie či biatlon. Aj preto do tejto severskej krajiny odišla. Najviac jej však podľa vlastných slov učaroval práve biatlon. Ako nám prezradila, aktuálne pracuje na ambasáde v Štokholme.

Ruža pre nevestu jej dala nespočetne veľa skúseností

Prečo sa teda Lucy rozhodla po ukončení športovej kariéry skúsiť televíznu šou? Prezradila nám, že je neskutočne vďačná, že v Ruži bola a dalo jej to skúsenosť, ktorú jej nikto nezoberie.

„Do reality šou som išla pre srandu, zabávať sa. Samozrejme, že aj nájsť si lásku. Keďže som stále slobodná, tak som si povedala, že prečo nie. Že som ešte mladá, tak idem vyskúšať. Vôbec som nerátala s tým, že ma zoberú. Práveže som išla na casting skôr s tým, že skúsim a keď to nevyjde, tak nevadí. Ale oni sa mi naozaj do dvoch týždňov ozvali, že ma berú,“ zaspomínala si.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

Hádky, kamarátstva, ale predovšetkým láska

V šou Ruža pre nevestu sa prirodzene odohralo aj viacero drám a konfliktov. K jedným z tých najväčších patril určite ten medzi Larou a Dolli, ktorá vtedy zo šou odstúpila.

Lucy nám teda prezradila, že všetky tieto hádky boli autentické a produkcia ich do ničoho nenútila. „To bolo z jej iniciatívy, keď to urobila Dolli, tak produkcia a štáb boli tiež veľmi, veľmi prekvapení,“ prezradila.

Okrem hádok však v šou vznikajú aj kamarátstva. Ako samotná Lucy priznala, ona je neustále v kontakte s Julie. Po Ruži sa stretla aj s „kostolným gangom“. Do toho ešte počas vysielania patrili Nicol, Anet a Stanka. Ostatné baby však blondínka podľa vlastných slov nemá potrebu riešiť.

Podstatou šou Ruža pre nevestu, samozrejme, nie sú len kamarátstva, ale predovšetkým láska. Ak si tento rok sledovala zoznamovaciu reláciu aj ty, určite si postrehla, že práve Lucy oslovovala ženícha Radka „kámo“ alebo „bráško“. Je teda dosť možné, že preto si k nej nevybudoval väčšie puto, čo ju teraz mrzí.

Lucy z Ruže pre nevestu
zdroj: Archív Lucy

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News