exfarmárka Paťka Šimanová

Exfarmárka Paťka Šimanová hviezdila vo Farme 13. Poznáme ju ako najmladšiu súťažiacu tejto série. Odvtedy sa však zmenila na nepoznanie a teraz dokonca podstúpila plastickú operáciu, z ktorej je doslova unesená. Pochválila sa s tým na svojom instagramovom profile.

Aj napriek tomu, že ju na statku potrápili zdravotné problémy, kvôli čomu sa tam nezdržala dlho, na Instagrame si stihla nazbierať slušnú fanúšikovskú základňu. Sleduje ju tam už viac ako 23,7-tisíc followerov. Okrem toho je hviezdou aj na TikToku, ktorý si založila len pred pár mesiacmi.

exfarmárka Paťka a Luna
zdroj: Instagram/patusaa_

Exfarmárka Paťka podstúpila plastiku

Krásnu Trnavčanku si možno pamätáš ako tiché dievča, ktoré klamalo vzhľadom a nikdy sa nebála povedať svoj názor. Po skončení reality šou sa poriadne zmenila a teraz by si ju už možno ani nespoznala. Dala si napichať pery, prefarbila sa a najnovšie podstúpila ďalší estetický zákrok, z ktorého je úplne unesená.

Paťka Šimanová sa na svojej sociálnej sieti s fanúšikmi bežne delí so zaujímavosťami zo súkromného života a modelingovej kariéry. Najnovšie prekvapila plastickou operáciou prsníkov a v stories opísala, ako sa po zákroku cíti. Na jednom z videí ešte vidno, že má na sebe podprsenku, ktorú musia nosiť pacientky po takejto operácii.

Paťka Šimanová
zdroj: Instagram/patusaa_

„Konečne som sa osprchovala a dala som si dole celú podprsenku. Predtým som nemala žiadne prsia, teraz sa pozerám do zrkadla a nechápem, ako bolo možné spraviť z ničoho voľačo. Oni sú fakt veľké. Som úplne prekvapená a šťastná, že konečne budem mať pekné prsia, aké som chcela,“ pochválila sa.

Šťastná Paťka potom ešte dodala, že že keď sa bude dať, určite ich fanúšikom ukáže. Po zákroku totiž trpela bolesťami, no zo dňa na deň sa to zlepšuje a exfarmárka sa už cíti lepšie.

Zdroj: Instagram/patusaa_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News