Photo by Jonathan Borba from Pexels

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čoraz častejšie sa všetci stretávame s krutým osudom vzťahov. Nepochopiteľné odcudzenie, ignorovanie či zlomené srdcia a oči len pre plač. Čo je za tým? Stratili ľudia až natoľko hodnoty, že im nie je nič drahé?

Vari si už tak nič nevážia, že i samotný najvzácnejší cit odmietajú? Už ani láska im nie je po chuti? Alebo to len my ženy všetko vnímame tak intenzívne? Sme na chybe my? Toľko otázok, minimálne odpovede. Zaslúžime si však aspoň ako takú odpoveď na otázku, prečo nás náš princ začne z ničoho nič ignorovať.

Treba si uvedomiť, že žiadny vedec ti nedá jednoznačnú odpoveď na to, prečo je tomu tak, jedine muž, ktorý ti to robí, ti vie odpovedať presne. Ale prizná sa ti? Vo hviezdach. No čo ti môžeme poskytnúť je akési konštatovanie možností, prečo sa správa ako idiot roka.

View this post on Instagram

Hi cutie

A post shared by Girls (@girls) on

Možno ťa celú dobu bral len ako výplň jeho prázdnych a nudných dní. No vedel, že akonáhle sa mu pritrafí niečo pre neho lepšie, bude sa tváriť, akoby neexistoval. Možno si myslel, že ty si tá pravá, ale po čase zistil, že nie si to, čo chce. Len nemá odvahu ti to povedať otvorene do očí.

Možno stratil vášeň, ktorá bola spočiatku medzi vami. Niet vášne, musí ju nájsť znova, no v inom náručí. Možno sám ešte nevie, čo chce a hľadá sa. Kým sa nájde, kým nájde priority a to kým je, chce byť sám.

A možno je to taký idiot, ktorý sa len s tebou celú dobu zahrával a teraz nevie, ako uniknúť. Možno má už druhú a potrebuje sa ťa zbaviť, tak zbabelo zatvára dvere pred tebou. A čo ak je to len neúctivý bez štipku rešpektu človek, ktorý nehľadí na nič. Nech je to akokoľvek, nikdy nestrácaj úsmev pre niekoho, kto za to nestojí. Maj na pamäti, si nádherná bytosť, s dušou pokladu! Keď to nevidí, nechaj ho ísť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating