instagram.com/teddysphotos/cherry.seaborn

Britský spevák a skladateľ Ed Sheeran úspešne tajil očakávanie spolu s manželkou Cherry Seaborn. Podľa informácií sa odpočítavajú posledné dni, kedy budú mať svojho malého potomka v náručí. Viac o tom informoval portál Cosmopolitan.

Ed a Cherry sa spoznali ešte na škole a odvtedy ich láska naberala na obrátkach. Stačí už len pár týždňov a zo známeho hudobníka sa stane otec. Spolu s manželkou dokonale skrývali celé tehotenstvo.

Zdroj pre portál The Sun uviedol, že veľmi im v tom pomohol aj lockdown počas pandémie koronavírusu. Nemuseli sa ukazovať nikde na verejnosti. Podľa informácií však už o tejto radostnej novinke povedali svojim najbližším.

„Robia doma posledné prípravy, dieťa sa narodí koncom tohto leta. Je to skutočne úžasné načasovanie a ich rodiny sú totálne nadšené a nemôžu sa dočkať nového prírastku,“ uzavrel zdroj.

Známa manželská dvojica sa k týmto informáciám doteraz nevyjadrila. Nepretržite si prísne chránia súkromie. Ed a Cherry sú spolu päť rokov. Úspešný umelec prezradil, že sa zosobášili minulé leto počas utajenej ceremónie. Budúcim rodičom a ich dieťatku prajeme veľa zdravia a šťastia.

View this post on Instagram

♥️

A post shared by Cherry Seaborn (@cherry.seaborn) on

Zdroj: Cosmopolitan, The Sun

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News