instagram.com/teddysphotos

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pri počúvaní jeho piesní každá žena trochu zmäkne a rozcíti sa. Ed Sheeran je miláčikom všetkých romantických duší a teraz má dôvod na obrovské šťastie. Spolu so svojou manželkou Cherry privítali na tomto svete ich prvé dieťatko.

29-ročný spevák si svoje súkromie prísne stráži a o dôležitých udalostiach z jeho života prehovorí len vtedy, keď to chce on. Aj o zásnubách informoval takmer mesiac po tom, ako pokľakol pred svoju lásku, s ktorou sa pozná od školy.

Zasnúbili sa tak po troch rokoch randenia. O svojej svadbe mlčal tiež, no v priebehu minulého roka priznal, že so Cherry už sú svoji. Vďaka koronavírusu sa im podarilo utajiť ďalšiu veľkú novinku, a to, že Cherry pod svojím srdcom nosila ich prvého spoločného potomka. Táto správa vyšla na povrch až začiatkom augusta, kedy ju prezradil zdroj z ich okolia.

Všetky dohady boli správne, pretože správu oficiálne potvrdil aj samotný Ed na svojom Instagrame. „Rýchla správa odo mňa, pretože mám nejaké osobné novinky, ktoré chcem s vami zdieľať. Minulý týždeň, s pomocou úžasného personálu, Cherry porodila nádhernú a zdravú dcérku – Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Sme do nej úplne zamilovaní. Aj mamička aj dievčatko si vedú skvele a dúfam, že budete rešpektovať naše súkromie. Posielam veľa lásky a uvidíme sa, keď bude čas vrátiť sa“ odkázal Ed svojim fanúšikom.

Fotku svojej dcérky síce zatiaľ nepridal, zdieľal len malé ponožky. Aj tak sme vďačné, že sa s touto krásnou správou pochválil a prajeme najmä veľa zdravia. A možno sa dočkáme aj nejakej novej pesničky o jeho novej láske, ktovie. 🙂

View this post on Instagram

🚜 boi & gal by @zakarywalters

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

View this post on Instagram

4 July 4’s 📸 @marksurridge

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News