Instagram/teddysphotos

Ed Sheeran sa doteraz venoval skôr svojej rodine a ročnej dcérke, ktorú mu porodila manželka Cherry koncom minulého augusta. V posledných týždňoch sa však vrátil späť a pozornosť upriamil aj na hudobnú kariéru. V rádiách môžeš počuť jeho hity „Shivers“ alebo „Bad Habits“.

Čo je ešte lepšie, už v piatok mu vyjde jeho ďalší štúdiový album, v poradí štvrtý. Jeho názov je veľmi krátky a vyjadruje ho len znamienko „=“. Nájdeš na ňom aj spomínané najhranejšie skladby, dokopy ich bude až 14. Ed ho začal pripravovať ešte v roku 2017 a v najbližších dňoch ho čakalo promo jeho najnovšieho počinu.

Žiaľ, tieto plánované aktivity bude musieť trochu obmedziť, presunúť alebo zrušiť úplne. Na svojom Instagrame oznámil, že bol pozitívne testovaný na koronavírus, takže jeho plány boli prerušené.

„Ahojte, kamoši. Chcem vám povedať, že som bol, bohužiaľ, pozitívne testovaný na Covid, takže som teraz v izolácii a riadim sa vládnymi pokynmi.

Znamená to, že sa momentálne nemôžem venovať žiadnym osobným povinnostiam. Urobím toľko plánovaných rozhovorov a vystúpení z domu, ako len budem môcť. Ospravedlňujem sa každému, koho som sklamal. Buďte všetci v bezpečí,“ odkázal obľúbený spevák svojim fanúšikom.

Fanúšikovia mu v komentároch vyjadrili podporu a určite sa necítili tak, že by ich obľúbený spevák nejakým spôsobom sklamal. V poslednej dobe si všetci uvedomujeme, že zdravie je dôležitejšie a musíme ho klásť na prvé miesto.

Okrem vydania nového albumu má Ed Sheeran aj ďalšiu novinku, konkrétne v podobe pripravovaného turné na rok 2022. Zastaví sa aj v blízkej Viedni, takže ak máš jeho hity rada, určite ti odporúčame neváhať a kupovať vstupenky. Z vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že jeho koncert naživo naozaj stojí za to.

Teraz mu prajeme predovšetkým skoré uzdravenie. 

Zdroj: Instagram/teddysphotos

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News