instagram.com/ninaskalikova

V roku 2020 bola tretia v rebríčku Forbes Top Influenceri, vydala sa na 4-mesačnú cestu do Ázie, fotí známe celebrity a miluje život. Nina Skalíková je nádhernou ženou, ktorá motivuje mladé dievčatá, ukazuje ako sa dá fotiť aj na mobil a hlavne, miluje dobrodružstvo. 

Na Instagrame má cez 48-tisíc sledujúcich, ale jej profil netvoria len selfies a outfity, ale aj ľudia, ktorých fotila, fotografie miest, kde bola a všetkého, čo zažila. Ako sa vyjadrila v rozhovore pre časopis Forbes, láka ju najmä fotiť bežných ľudí. Nina dokonca sama prešla z profesionálnych fotiek na autentické a teraz radí, ako sa dá fotiť na telefón a zachytiť tie najkrajšie okamihy aj neprofesionálnou technikou.

Ako sa priznala v podcaste chalanov Vo štvorici na panvici spolu s kamarátkou Janou Hrmovou, počas tejto situácie vyskúšali dokonca aj aplikáciu na zoznamovanie sa. Skončilo to nakoniec tak, že to bola len zábava na zabitie nudy, keď sa nemohli zoznamovať v podnikoch.

Avšak podľa jej posledného príspevku núdzu o muža už v tejto chvíli nemá. Dala totiž na Instagram len fotku dvoch rúk, ktoré sa držia. Fanúšikovia však veľmi rýchlo odhalili, že je to tetovanie známeho rappera zo skupiny Nerieš, Gabriela.

Ten sa objavil pred nedávnom aj na jednej z jej fotografii na Instagrame, ale či naozaj spolu tvoria pár a či je to naozaj ruka Gabriela je otázne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News