instagram.com/laurandnicolas

Muži, rovnako ako ženy, majú svoje nálady. Nedá sa s nimi rozprávať, neodpovedajú a niekedy sa tvária tak, že v miestnosti ani nie sú. Väčšinou tieto znaky poukazujú na to, že vo vzťahu je niečo zle (častokrát však za to môže len únava, nemaj strach).

Ak chceš vedieť, prečo by ťa tvoj priateľ mohol opustiť, aj keď ťa miluje, čítaj ďalej.

Baran

Muž v znamení Barana potrebuje v živote dobrodružstvo. Ak ho nemá, nič ho nebaví. Potrebuje cítiť vietor vo vlasoch a voľnosť. Ženu, ktorá mu to neposkytne, opustí.

Býk

Tento muž sa rozíde so ženou iba vtedy, ak bude negatívne myslieť. On nepotrebuje pesimizmus, pretože mu v živote ide všetko podľa plánov. Má rád optimizmus a veselosť.

Blíženci

Muž v tomto znamení je večné dieťa. Potrebuje sa stále vzdelávať a nuda nie je nič pre neho. Ak začne pociťovať vo vzťahu stereotyp, ženu jednoducho opustí.

Rak

Tento muž musí mať o všetkom prehľad. Ak zistí, že mu žena klame a nie je k nemu úprimná, odíde od nej. V tom momente mu nebude záležať na tom, aká veľká láska to je, neľútostne ju opustí.

Lev

Muž, ktorý sa narodil v znamení Leva, by sa rozišiel so ženou preto, pretože by o seba nedbala. Áno, je to povrchné, no Lev musí mať po svojom boku upravenú ženu, ktorá by ho reprezentovala v pozitívnom svetle.

Panna

Tento muž je perfekcionista a nezniesol by, ak by jeho priateľka robila všade bordel. Od detstva je naučený, že všetky veci majú svoje miesto. Rozišiel by sa s ňou preto, pretože by poriadok nevedela dodržiavať.

Váhy

Muž, ktorý je narodený v tomto znamení, potrebuje pri sebe psychickú podporu. So ženou by sa rozišiel vtedy, ak by mu neposkytovala oporu, ktorú od nej vyžaduje. Je extrémne náladový, preto si na tom zakladá.

Škorpión

Tento muž by sa rozišiel so svojou láskou preto, pretože by to s ňou začínala byť nuda. Škorpión potrebuje stále nové podnety, vzrušenia a novinky. Keby o toto prišiel, rozchod by bola jediná cesta.

Strelec

Strelec by opustil svoju partnerku vtedy, ak by cítil, že je medzi nimi niekto tretí. Neodpúšťa neveru a toto by pre neho bolo, akoby mu niekto zapichol do chrbta nôž.

Kozorožec

Muž v znamení Kozorožca by sa rozišiel so ženou vtedy, ak by sa ho snažila pripútať k sebe. Má rád voľnosť, preto by nezniesol, keby mu ju žena vzala.

Vodnár

Tento muž je veľmi vynaliezavý a samostatný. Dlho nemal vzťah, preto je pre neho ťažké prijať fakt, že mu teraz môže niekto pomáhať. So ženou by sa rozišiel iba vtedy, ak by stratil všetku svoju nezávislosť.

Ryby

Muž v znamení Ryby je veľmi citlivý. Potrebuje mať pri sebe niekoho, kto by mu rozumel. So svojou priateľkou sa rozíde vtedy, keď pocíti, že sa odcudzili a vôbec si nerozumejú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy