Muž drží darčeky a žena ho bozkáva na líce

Vianoce sú už za rohom a ty určite premýšľaš nad tým, aké darčeky vymyslieť pre svojho priateľa. Možno mu už nechceš dávať ďalší rok to isté ako naposledy alebo ste spolu len krátko a chceš ho niečím príjemne prekvapiť. Preto pre teba máme 10 zaujímavých tipov. 

Nečakaj v zozname bežné darčeky, ako je oblečenie, knihy, kozmetika, ponožky a podobne. To je klasika, ktorá nikdy neomrzí a mnohí sa jej naozaj aj potešia. My sme pre teba pripravili niečo originálnejšie. Konkrétne sa priprav na 10 rôznych odporúčaní na veci, ktoré mužov rozhodne potešia.

Niečo personalizované

Môže ísť o hrnček s jeho menom, puzzle s vašou spoločnou fotkou alebo čokoľvek iné, čo bude vyrobené špeciálne pre neho. Môžeš jeho darček dokonca vyrobiť aj sama. namaľuj mu obraz alebo vytvor playlist vašich obľúbených skladieb. Ty ho poznáš a určite vieš, čo by ho potešilo najviac.

žena s darčekom
zdroj: Pexels/Anna Tarazevich

Gurmánsky zážitok

Tu máš možností hneď niekoľko. Môžeš kúpiť darčekový poukaz do jeho obľúbenej reštaurácie, výberovú kolekciu kávy, čajov, čokolád, syrov alebo toho, čo obľubuje. Mužov poteší aj kvalitný alkohol v špeciálnych edíciách alebo darčekových baleniach s pohármi. Ak by si tvoj drahý trúfol na spoločný kurz varenia, aj to môže byť možnosť.

Predplatné na obľúbené médium

Netflix, Disney+, Spotify, YouTube Premium a ďalšie služby, možností je veľa. Prípadne ak rád číta články, môžeš mu predplatiť exkluzívny obsah. Vďaka StartitUp Premium získa napríklad predplatné až na 4 magazíny – StartitUp, Emefka, FonTech a aj na Odzadu, ktoré si potom môžeš prečítať napríklad ty. Obaja tak budete určite spokojní. 🙂

Naplánuj výlet

Nemusíš ho, samozrejme, celý aj sama zaplatiť. Môžeš napríklad len kúpiť letenky alebo rezervovať hotel. Priprav ale celý plán výletu, aby si ho od toho odbremenila a aby si to mohol naozaj užiť. Vyber najlepšie podniky, kde sa môžete dobre najesť a napiť a nezabudni aj na niečo do zálohy, ak by tá prvá možnosť nevyšla.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating