Dominika Mirgová

Speváčka Dominika Mirgová zažila podľa Instagramu noc ako z hororového filmu. Tú však vystriedala dôležitá skúška v televízií. Kedy a kde sa môžeme na Domču tešiť na televíznych obrazovkách? 

Dominika Mirgová je silná žena, ktorá sa len tak ľahko nevzdáva. To ukázala aj po prevalení nevery jej manžela, s ktorým bola dlhé roky. Aj keď jej to bolo určite veľmi ľúto, nezložila sa a všetok svoj čas začala venovať synčekovi, ale aj novej tvorbe.

Dominika Mirgová po ťažkej noci rovno na TV obrazovky

Speváčka však nedávnu noc takmer vôbec nespala a ako sama priznala na Instagrame, v živote nemala tak hektické obdobie.

„Pekný pondelok Vám želám práve cestujem, idem do JOJky, idem na kamerovú skúšku. Mala som len trojhodinový spánok, chcela som vám povedať príhodu, prečo sa toto stalo. Akože jasné, že sa to stáva. Takže minimálne spávam štyri hodiny, ale tentokrát to boli tri kvôli tomu, pretože keď som zaspávala, niekedy po pol noci som počula šuchotanie v mojom šuplíku,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Dominika dodala, že v zime sa, samozrejme, sťahujú všetky zvieratá do tepla. Ju však čakalo nie moc pekné prekvapenie v podobe myšky. Celá rodina ju potom naháňala po jej izbe a v noci sa ju podarilo spacifikovať až ich psovi.

Mirgová však už v predtým potvrdila, že ju už čoskoro uvidíme na TV obrazovkách. Ako sama neskôr ukázala, pôjde o účinkovanie v relácii V Siedmom nebi. Tá sa naše obrazovky vracia po roku už v sobotu od 20:40.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News