instagram.com/dominikakidkovacs

Dominika Kid Kovács je známa fitnesska, ktorá sa po tehotenstve opäť potrebuje dostať do formy. So svojím manželom Tomim Kid Kovácsom vychovávajú dvoch synov. Najmladší Dávid prišiel na svet začiatkom júna 2020 a odvtedy sa všetko zmenilo. Dominika na sebe tvrdo pracuje, viac o tom informovala na svojom instagramovom profile.

Ešte v júni trávila známa fitnesska slnečné dni pri bazéne s tehotenským bruškom. Teraz si v ňom vychutnáva pohodu aj s malým Dávidkom. Dominika uviedla, že po pôrode je už viac ako dva mesiace a nevedela sa dočkať, keby bude môcť znova cvičiť.

Na svoj instagramový profil postla video, v ktorom radí ostatným ženám, ako schudnúť, či spevniť. Chcela by si aj spraviť niečo prospešné pre seba a svoje telo?

Keď sa chce, všetko sa dá. Preto dokáže Dominika skĺbiť cvičenie s materstvom. Hoci je ich najmenší prírastok kompromisný, hneď po tréningu si pýta mamičku. Známa fitnesska priznala, že majú doma prvotriedneho hladoša. „Cvičením o mliečko neprídeme, môžeme oňho prísť ak budeme držať nezmyselné diéty,“ napísala v príspevku.

Mamičkám, ktoré túžia po znížení váhy, radí nasledovné: „Ak chcete schudnúť po pôrode, tak sa začnite hýbať a papajte pravidelne ozajstné jedlo (žiadne polotovary a náhrady jedál) a samozrejme treba vyradiť sladkosti, bielu múku a výrobky z nej a nezdravé tuky – vysmážané tučné jedlá),“ uzavrela.

Manželský pár Kovácsovcov túžili po druhom prírastku už dlhšie. Žiaľ, v minulosti im nebolo dopriate a Dominika prišla o svoje nenarodené dieťa. Neskôr svojim fanúšikom oznámili, že sú znova v očakávaní. Hoci mali spočiatku obavy, všetko dobre dopadlo a teraz im robia radosť dvaja synovia.

Rodinke prajeme veľa zdravia a šťastia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News