instagram.com/dominikakidkovacs

Tak a už sa konečne dočkali aj oni! Manželia Kovácsovci túžobne očakávali príchod svojho druhého potomka a ten sa vo štvrtok vypýtal na svet. Fitnesska Dominika Kovács priebeh celého tehotenstva zachytávala na svojom Instagrame a veľmi jej to celý čas pristalo.

Boxer Tomi „Kid“ Kovács je už otcom syna Kristiána a po druhom dieťati veľmi túžil. Ak si ich fanúšičkou, určite si pamätáš, že Dominika raz tehotenstvo už oznámila, no po pár mesiacoch prišla zdrvujúca správa a o svoje nenarodené bábätko prišla. O to s väčšou radosťou spoločne oznámili, keď sa im to znovu podarilo, aj keď sa zo začiatku obávali.

Celé tehotenstvo ale prebiehalo bez väčších problémov a ešte aj posledné dni sa Dominika obracala v kuchyni a bola si dokonca v samozbere nazbierať jahody.

Dnes sa už obaja môžu tešiť zo svojho druhého synčeka, ktorému dali meno Dávid. Tomi sa hneď pochválil na svojom profile, pričom zverejnil rovno aj fotku malého chlapčeka. „Nedá sa popísať slovami, že akí sme šťastní! Kristiánko mi povedal „Tento deň je môj najkrajší! Je tu s nami Dávid. Všetci sme zdraví 😍😍😍 Na našu maminku budeme dávať pozor,🙂“ napísal k snímke. Gratulujeme a prajeme hlavne veľa zdravíčka! 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News