Pár sa na seba usmieva

Ako podľa teba vyzerá dobrý partner? Pre každú ženu sú atraktívne iné veci, no určite sa zhodneme na tom, že niektoré jeho vlastnosti sú dôležitejšie než tie ostatné. Zameriame sa teda na to dobré a na to, aký by mal byť, ak s ním chceš prežiť krásny a pokojný život.

Samozrejme, že pozitívne vlastnosti nie sú stopercentnou zárukou toho, že tvoj muž bude zároveň aj dobrým priateľom, ale bude mať na to aspoň lepšie našliapnuté. Mohli by sme sem napísať aj minimálne ďalších 10 dobrých vlastností, no vybrali sme 7, ktoré sú podľa nás najdôležitejšie.

Aký by mal byť dobrý partner?

Ambiciózny

Musí vedieť, čo od života chce a ako to dosiahne. Ak by si mala doma lenivca bez snov a ambícií, len ťažko by si po jeho boku mohla rásť a rozvíjať sa. Takto sa budete môcť podporovať a vzájomne posúvať.

Čestný

Určite nechceš, aby ti klamal a aby robil veci, ktoré nie sú správne alebo nebodaj nezákonné. Namiesto toho by ti mal povedať pravdu, aj keď možno nie je úplne príjemná. Úprimný a čestný muž sa dnes už tak často nevidí, preto by si si ho mala vážiť a strážiť.

Dochvíľny

Hovorí sa, že častejšie sa čaká na ženy, no dochvíľnosť nie je len o tom, kto kam príde neskoro. Ide aj o znak toho, či je daný muž natoľko uvedomelý, aby si vyriešil všetky veci tak, nech ich má v poriadku a aby stíhal byť na správnom mieste. Ide tiež o prejav úcty a rešpektu voči ľuďom, ktorí by na neho museli čakať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating