Disney Channel

Aj ty si určite vyrastala na rozprávkach, filmoch a seriáloch od Disney. Doslova sme viseli na High School Musical, Hannah Montane či Zacovi a Codym. Ako však čas plynul, vyrástli sme my a neuveriteľne sa zmenili aj tieto Disney hviezdičky. Niektoré premeny ťa v našej FOTOGALÉRII poriadne zaskočia.

Ešte si pamätáš, ako si každé ráno skoro vstávala kvôli tomu, aby si stihla tvoju obľúbenú rozprávku? V žiadnom prípade si na to nemohla zabudnúť či premeškať to. Teraz by si v takých skorých ranných hodinách určite nevstala a možno celkom obdivuješ svoje mladšie ja.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Disney Channel (@disneychannel)

 

Disney herci a ich neuveriteľné premeny

V pamäti ti určite ostali aj seriály či tínedžerské filmy, ktoré si niekedy dokázala pozerať celé hodiny. Pamätáš si na 15-ročnú Miley Cyrus, Vanessu Hudgens, Joa Jonasa či Demi Lovato? A vieš, ako teraz vyzerajú? Niektoré premeny ťa šokujú. Pozrieť sa na ne môžeš v našej FOTOGALÉRII.

Keď si si pozrela fotky v galérii, určite sme ťa zahrnuli dávkou nostalgie. Spolu s nami si sa vrátila do detských čias a zaspomínala si na tie úžasné seriály. Šokovali ťa premeny obľúbených hercov z Disney Channel?

Rovnako v šoku zostaneš aj potom, čo zistíš, ako sa zmenili herci z Harryho Pottera. Uvidíš o po kliknutí SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife